reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Nie miałam okazji się jeszcze pochwalić, ale mam soczewki:)) Boziu, długie to badanie było:p I jeszcze pan, super przystojny doktorek, uczył mnie zdejmowania i zakładania soczewek;) Nawet nie tak źle:) Przyjęły się póki co. Nic nie drapie, nie piecze. A wzrok jak nowy;D Super!! Najlepsze jest to, że doktorek zaleca by nie spać w nich a panie w rejestracji czy jak to nazwać (co zapisują i kasują za wizytę) mówiły stanowczo, że można, że przez miech można w nich chodzić i spać. Zgłupiałam. Ale kupię sobie płyn i zamierzam na noc ściągać. W końcu w nocy na co mi soczewki;>
 
to co napisałam to nie opinia jednego lekarza tylko tak jest w ulotce i z materiałów z konferencji na temat szczepień na rok 2009 wynika ze mozna .... wiec


Ulotka jedno, lekarz drugie, najlepiej jak się idzie do źródła :)

W końcu kto wie lepiej ? ulotka czy lekarz ?


Mea - zapytaj gina, sprawa będzie jasna :)
 
Do albumu daję fotkę brzuszka z dziś:) Teraz na tych zdjęciach widzę kreskę nie tylko od mostka do pępka, ale i od pępka w dół. W lustrze tego nie widziałam:)
 
reklama
uhum, fajnie ;/
nie ma to jak pobudka.. z głodu !!!!!
wrabałam dwie bułki.. no i co??
i moje kochane maleństwo stwierdza , że fajnie teraz pobuszować.. a Ty matko o spaniu zapomnij !!! :oo2:
wymiękam.. już nie pamietam kiedy się wyspałam ostatnio... a w dzień też mogę zapomnąć o spaniu.. tym bardziej teraz przy remoncie.. :ninja2:
cóż pora się przyzwyczajać.. ;D
wszystkim mamusiom które mogą spać życzę słodkich snów.. ; )


mam tylko cichą nadzieje, że na 3d mi jajka nie wyskoczą.. bo jak się okaże że to chłopak mnie tak budzi.. to karzę Baartkowi wstawać ze mną :-D
bo mówiłam.. uważnie rób bo ma być dziewuszka :laugh2: :-D :-D :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry