reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej hej....
Dotarlismy do kraju.... i to nawet bez opoznien....co sie rzadko zdarza.....:-D


Kacha- oj jak sie ciesze! Cale szczescie, ze wszystko dobrze! Gratulujemy drugiej coreczki...:tak::tak::-)

Stefanka- wiesz, P to chce raczej w druga strone uderzac.... na Kornwalie.....:dry: wiec nijak blizej Ciebie nie bede jesli ten pomysl zaskoczy.....:baffled:


Duzo zdrowka chorowitkom.....
 
reklama
hej
moje dzieci śpią błoga cisza:-)
wiecie co jak Łukasz zaczynał mówić to tak się cieszyłam. z każdego nowego słowa, i zdań a teraz to buzia mu się wcale nie zamyka często nawet przez sen gada Ja i m. nie mozemy noramlanie ze sobą porozmawaić bo Łukasz w tle nadaje:baffled::confused:
wasze grudniaki też takie wygadane?
 
Hejka:-)

Aga oj nadaje nadaje:tak: jak katarynka, najczęściej powtarza że wszystko wie:sorry2::-D
Kacha gratuluję zdrowej dziewczynki. Mia śliczne imię więc nie odpuszczaj;-)
Asia Tobie też gratuluję córeczki. Zaskoczyłaś mnie tym kompletnie bo cały czas o chłopaku gadałaś:-)
Viki zdrówka:-)

A u nas stara bida. Zimno jak nie wiem co:baffled: Dzieciaki zdrowe. Marcel wyrywa laski w przedszkolu, ma jedną ukochaną-naprawdę najładniejszą z grupy a wczoraj jak jej nie było to dawał buziaki innej:-D I jeszcze wyznaje miłość na lewo i prawo:-D
A ja jutro idę na pierwszą wywiadówkę:-p
 
Dzięki Dziewczynki :-)
Sylwia mi też się Mia podoba, ale tak będzie na drugie :-) Na pierwsze właśnie dzisiaj wybraliśmy imię Ella :-) Się Stefanka i Elcia ucieszą ;-)
 
hej

kacha no imię ładne , choc Mia chyba bardziej mi się podoba:tak:

alex witaj w polandii.
no i dupa z tym wypowiedzeniem. wspolczuje przeprowadzki, ale z drugiej strony moze znajdziecie cos fajniejszego....szkoda tylko ze tak nagle i w zasadzie nie macie zbyt duso czasu..no i na zlocie cie nie bedzie:-(szkoda

aga - u mnie jest dokladnie to samo. Pawłowi buzia sie nie zamyka. czasem juz wariuje bo nie da sie o niczym pogadac bo tylko jego słychac...
i ani ja taka nie jestem ani v..... wiec zdecydowanie odziedziczyl to po tesciowej:tak:

sylwia no to milej wywiadówki... hehe no i zobacz jaki łamacz serc ci rosnie... echh faceci... moj paweł to tez taki jest.uwielbia byc w centrum uwagi i mowi ze dziewczyny trzeba zmieniac... z reguly ma 5/6 latki....caluje sie z nimi w przedszkolu..
a one wciaz przynoszą mu jakies prezenciki.:szok:

damian natomiast jest zupełnie inny. jest wrazliwy, mysle ze jak sie zakocha to na zabój, a jak sie rozczaruje to bedzie to bardzo długo przezywał...
no taki charakterek po mamusi.. romantyk mi rośnie hehe
w przedszkolu tez mial tylko jedna ukochaną przez wszystkie lata...

weronika, moze cos w tym jest.... faktycznie jak czlowiek chory to bardziej wszystko go drazni, ale u mnie jest tak ze jak paweł jest sam to jest w miare spokojny ale jak tylko pojawi sie damian to w niego jakis diabeł wstepuje... szaleje chce sie z nim bic, zaczepia go, a przy tym krzyczy, wariuje i czasem przy nich juz trace cierpliwosc...


a u mnie juz troche lepiej. chociaz czuje sie wciaz grypowo.. pogoda do bani i jakos nic nie nastraja....
ide sobie kawe zrobic i zaraz wroce
 
cześć
u nas już do przodu.
siedzimy w domu młoda odpadła a Kuba czyta po swojemu.

słonko wyszło to może jakiś krótki spacerek zaliczymy????

muszę coś na obiad wytworzyć.....a nei mam zielonego pojęcia co takiego???

Aga-u nas też Kuba non-stop gada....i ciągle pyta o coś -czemu tak a nie inaczej...????
Kasia-dobrze że wyszło ok!!!
Magda-pozdrawiam.
Sylwia-to niezły lovelas z Marcela ;) ;) ;)
Viki-życzę zdrówka ..c.d. oby szybko odpuściło!!!
 
sylwia m ja bylam ostatnio na wywiadowce :-D no i G tez mowi ze jej chlopak jest w przedszkolu :-D
kacha wspanialy wybor!! wiesz ja uzywalam roznych form jak tu przyjechalam. najpierw Elle ale to wymawiali jak EL, pozniej Ellie czyli Eli a teraz juz ostatecznie do dawna jestem Ella :-)
uf jeszcze 4 dni pracy a pozniej wracam 9 maja dopieroooooo
 
reklama
Viki to życzę Ci, żeby to grypsko do końca odpuściło :tak: T. powiedział, że jak małej dam na pierwsze imię Mia to już mi w życiu syna nie zrobi :-D Wolę więc nie ryzykować ;-) Zresztą strasznie mi się spodobało znaczenie imienia Ella, czyli jasne światło :-)
Sylwia jak tam po wywiadówce?
Stefanka wiedziałam, że Ci się spodoba :-)
Ja Wam kiedyś Dziewczyny tak po cichu zazdrościłam tego gadania Waszych dzieciaczków, ale odkąd Młoda zaczęła nawijać od rana do wieczora to już Wam nie zazdroszczę :-D Jakby jeszcze Oliś zaczął tak nawijać jak ona to prędko bym osiwiała :-)
 
Do góry