reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Hej! :-)


Kacha wszystko będzie dobrze! Zobaczysz! :-):tak::tak::tak:

Viki zdrówka dla Ciebie! I nie zaraź chłopców :-p

Asia od kiedy idziesz na zwolnienie?

Grzechotka :szok::szok::-D:-D:-D Witaj!!! Co u was? :-):-):-)

Wczoraj byłam w byłej pracy. I mimo że mam L4 do 18-go zwolniłam się z datą 1.04.
Niech mi ktoś powie co z tym zrobić? Szefowa jeszcze nie zgłosiła zwolnienia ale czy poszło ono w jakiś inny sposób do zusu? I co dalej? Kompletnie się na tym nie znam :baffled::rofl2:

Szefowe zachowały się jak... świnie! Jeszcze mnie wkręciły w durną aferę... ehh... szkoda słów... najważniejsze że mam je z głowy :tak:

Mam dziś dużo pracy w domu, a Julcia pewnie zrobi sajgon pod sufit:-D:-D:-D
 
paula jeśli podpiszą ci świadectwo z tą datą (rozumiem, że świadectwo chcesz do 31.03) to zwolnienie od 1.04 - 18.04 będzie wypłacał ci zus (pracodawca musi je dostarczyć wraz z wnioskiem i kserokopią świadectwa pracy poświadczoną za zgodność)
jeśli zwolnienie chciałabyś przedłużyć to następne zanosisz od razu do zus-u
 
Hej...

Kasiu- ja tez bede miala kciuki mocno zacisniete.... Bedzie dobrze, nie trac wiary....


My dzis w podrozy... tzn za pare godzin ruszamy.... Wracamy zaraz po Swietach, wiec na zlocie nie bede....:-( Musze szybko wracac, bo wlascieciele nam wymowili i musimy sobie szukac nowego domu.... Zla jestem jak nie wiem.... wszystko zawsze w najmniej odpowiednim czasie....:wściekła/y: Przeraza mnie w ogole to pakowanie, sprzatanie, czesc rzeczy trzeba wywalic....nie wiem w co rece wlozyc.:crazy:Ech nie smece wam....odezwe sie ze Szczecina.... Paaa....
 
paula jeśli podpiszą ci świadectwo z tą datą (rozumiem, że świadectwo chcesz do 31.03) to zwolnienie od 1.04 - 18.04 będzie wypłacał ci zus (pracodawca musi je dostarczyć wraz z wnioskiem i kserokopią świadectwa pracy poświadczoną za zgodność)
jeśli zwolnienie chciałabyś przedłużyć to następne zanosisz od razu do zus-u

KATA nie pracodawca tylko sama Paula ma zaniesc kopie swiadectwa przeciez ja tak miałam a zwolnienie faktycznie ona ma zaniesc do zusu
a jezeli chodzi o to l4 to lekarz ma kopie i on tez wysyla ja do zusu
 

hej hej
alex-
to nieciekawie z tym mieszkaniem i to akurat przed świętami. A macie coś na oku innego?
kacha- nie wiem co ci napisać, trzymam kciuki żeby wyniki okazały się błędne. Trzymam mocno mocno kciuki:tak::tak::tak:
paula-
pracodawca ma obowiązek w ciągu 7 dni dostarczyć ksero świadectwa pracy, zwolnienie i druk z-3 dotyczący wynagrodzenia do ZUS , Niestety nie wszyscy się z tego wywiązują i wysyłają pracownika z tym samego (a nie powinni:dry:)
grzechotka- witaj po latach
 
Dobra, my juz za chwile ruszamy na lotnisko.....


Aga- mamy czas 2 miesiace na przeprowadzke, wiec przed samymi Swietami nie musimy.... Na oku jeszcze nic nie mamy, caly czas przegladamy oferty i nawet P dal wlasny anons... wiec zobaczymy.....
 
dokładnie tak jak piszesz aga.
kiedy pracowałam w biurze wszystkie zwolnienia do zus-u dostarczał pracodawca (czyli my w jego imieniu) wraz z pełną dokumentacją
a po zwolnieniu pracownika on sam musiał zanosić dalsze ciągi zwolnień o ile takie były
ale nie ma przeciwwskazań do tego aby to pracownik zaniósł na swoje życzenie (przyspieszy to wypłatę zasiłku) KOMPLET dokumentów
 
reklama
hej hej matki wezownikow i reszta grudniowych mamusiek :-D
ja jeszcze w pracy ale juz za raz koncze :-p
;-)no to alex masz szanse sie przeprowadzic gdzies blizej mnie
paula ja sie wcale nie znam na tych sprawach :-(
wpadne pozniej jak sie ogarne w domu hehe paaa
 
Do góry