reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Heeej!

Tak zagladam co jakis czas i licze na dobre wiesci od kachy....

Kasiamaj, i u nas juz lepiej zwlaszcza z mloda, oby na dluzej byl spokoj z tymi chorobskami....
Paula, no to jeszcze Ci chcialy babki na odchodne smrodu narobic? - co za ludzie!
Alex, moze jeszcze fajniejszy domek znajdziecie?:tak: Fakt ze przeprowadzka to nic fajnego, ale moze taka zmiana otoczenia dobrze na Was wplynie:-)
 
reklama
Kobiałki, wielkie dzięki za kciuki :-) Baaaardzo pomogły :-)
Według usg wszystko jest idealnie :tak: Prawdopodobnie właśnie przez infekcję i przez to, że wiek mi podwyższyli wyniki z krwii wyszły takie złe. Pani genetyk mi powiedziała, że jakbym miała test zintegrowany to po usg ryzyko zmalałoby do kilku tysięcy :-) Wiadomo, że niczego nie mogę być na 100% pewna, ale wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że będziemy mieć zdrową CÓRECZKĘ :-D No cóż, synek będzie następnym razem ;-) Nawet nie wiecie jak się cieszę :-) Kamień z serca mi spadł :-)
 
Musialam dziecku bajke na kompie wlaczyc, wiec dopiero teraz zagladam i Kasia, ale kamien z serca spadl! Strasznie sie ciesze, bo wlasnie na takie wiesci czekalam:tak:
Gratuluje drugiej corci!:-) I jak dobrze ze jednak nie musialas z tymi wszystkimi myslami i niepewnoscia zmagac sie do 20 kwietnia:tak:
 
kacha super wieści, trzeba wierzyć, że wszystko bedzie dobrze:tak:

a ja wybralam sie do lekarza, no i niestety skonczylo sie antybiotykiem... ledwo zyje a mlody do tego taki niegrzeczny , że kosmos...
 
Viki, no niestety dzieci nie znaja litosci;-) Ale kuruj sie, moze antybiotyk szybko pomoze, bo my sie tylko objawowo leczymy, a w praktyce to sposobami domowymi, bo dla ciezarnej i dziecka nic sie bez recepty nie kupi, a przez kilka dni naprawde zdychalam.....
 
Dzięki Dziewczynki :-)
Viki dużo zdrówka Ci życzę :tak: Sama też powinnam się w końcu do lekarza wybrać, bo już mnie kaszel i katar prawie dwa tygodnie dręczą, ale coś mi jakoś nie po drodze ;-)
Siedzę teraz i szukam imienia dla małolatki, strasznie mi się podoba imię Mia, ale T. powiedział, że owszem mogę dać Jej tak na imię, ale on mi już synka wtedy nie zmajstruje ;-):-D Powiedział mi, żebym imiona na kartce wypisała i zrobi selekcję ;-)
 
kacha- cieszę się że wyniki ok. Super wiadomości
viki- niegrzeczny bo pewnie wyczuł twoją słabość spowodowana chorobą;-) zdrówka

coś tu same dziewczynki się szykują a mój Krzyś taki rodzynek:-D:-D pryzy- może u ciebie będzie chłopczyk
 
Hej dziewczynki.

U mnie wilkie szycie a co za tym idzie czasu mało :(

Kacha bardzo się cieszę że dzieciątko jest zdrowe i że tak się skończyła ta historia z wynikami badań.
Viki jak się dziś masz? A co do zachowania Pawła to tak się zastanawiam na ile on jest nieznośny a na ile ty to tak odbierasz bo źle się czujesz. Wiesz jak ja jestem chora to zawsze mam wrażenie że moje dzieci robią się okrutnie nie grzeczne. I własnie juz kiedyś doszłam do wniosku że to chyba nie tyle one są nieznośne co mnie wszystko bardziej drażni. I wiele ich zachowań wtedy odbieram za darcie się, złości itd. a normaklnie ich nie słyszę lub mi nie przeszkadzają :/ :) Życzę zdrówka.
 
reklama
Dzień dobry :)
Asia Kacha Gratki! Najważniesze, ze zdrowe!
Viki zdrówka!
Paula widze że jakieś rewolucje straszne z praca miałaś?
Mogłoby sie juz ocieplić co, bo strasznę marznę tej wiosny ;)
Na całe szczeście u nas cisza z chorobami, młodemu coś tak leci z nosa ale udajemy, że nie widzimy, może się znudzi i sobie pójdzie ;)
Pozdrowionka :)
 
Do góry