reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Na wywiadówce ok. Pani powiedziała, że Marcel dobrze sobie radzi tylko gada do dzieci po polsku ale im to nie przeszkadza:-D No ale przynajmniej próbuje powtarzać angielskie słówka.
Jutro ostatni dzień przed feriami świątecznymi. Dzieciaki mogą ubrać normalne rzeczy zamiast uniformów a marcel chce się ubrać w macQuinna:szok::-D
 
reklama
hej

ale mi pięknie ptaszki ćwierkają za oknem (wiosna:-))
miło posłuchać po ciężkim dniu:tak::tak::tak:

czyli u trzylatka gadulstwo to normalna sprawa ech:happy::szok:
chyba w tym roku nie będę robić wielkiego sprzątania przed Wielkanocą bo już tylko tydzień a ja nic nie zrobiłam i szczerze mówiąc nie chce mi się:-p
 
Heej! Tez sie witam po wekendzie:)
Caly spedzilismy u tesciowej, bo urodziny robila i potem w niedziele obiad wiec sie pobyczylam troche, za to dzisiaj w koncu odeslalam dziecie do przedszkola, a nie powiem zeby jej sie za bardzo chcialo;-), no i pora sie za jakis obiad wziac i jakies sprzatanko, bo sie dzisiaj ciut lepiej czuje to musze to wykorzystac, tym bardziej ze swieta za pasem:tak:
 
reklama
hejka

ojj ciezki okres za mna, po prostu myslalam ze padne.
Po 8h w pracy bralam sie za mycie okien, sprzatanie domu. Do tego w sobote i niedziele mialam gosci na obiedzie (sobota - 11 niedziela - 14) bo R mial imieniny musielismy na dwa dni podzielic bo inaczej nie dalo rady.

Takze roboty mialam tyle ze nie wiedzialam co piersze robic.

Bylismy z Kuba na pobraniu krwii, jutro odbieram wyniki i idziemy do alergologa, zobaczymy co powie. On ma teraz tez katar a na chorego nie wyglada, boje sie ze to alergiczne.

Poza tym R jakis wirus dopadl, trzeci dzien sie zle czuje

W pracy bez zmian, padam po prostu.

poza tym na nic ne mam czasu, mam 2 zeznania do zrobienia i nie mam kiedy albo mi sie po prostu nie chce :no:

ide na emke i zaraz spac.

pozdrawiam Was kochane, wybaczcie ze tylko tak bo nawet nie czytalam jeszcze
 
Do góry