reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny a wiecie czemu u mnie w tescie pappa nie ma w ogole info o takich rzeczach jak porod przedwczesny? Czym to jest spowodowane?
Ja też nie mam takiej informacji, ale to inny kraj i uznałam, że dlatego...

Dziewczyny, sprawdzajcie dziś co jakiś czas czy macie dostęp do prywatnego wątku, niby dziś powinien być ale nie wiadomo, kiedy dokładnie.
 
A jak dziewczyny się czujecie? :) jakieś objawy macie czy już wam minęły? :)
Ja myślałam że mi minęły bo piersi jakoś nie bolą wymioty od kilku dni nie było a tu dzisiaj przy myciu zębów 🤮 🤣 ale ogólnie dobrze tylko wszystko się mnie łapie najpierw zapalenie pęcherza teraz infekcja od luteiny 🤷‍♀️
Ale ogólnie okej :)
 
A jak dziewczyny się czujecie? :) jakieś objawy macie czy już wam minęły? :)
Dużo lepiej, niż w 1 trymestrze :) Jakieś lekkie mdłości jeszcze czasami się pojawiają, ale bardzo rzadko, brzuch od czasu do czasu lekko pobolewa jak na okres, no i energii sprzed ciąży też jeszcze nie odzyskałam. Ale ogólnie, w porównaniu do pierwszych miesięcy, to jest super :)
 
Ja od początku ciąży super cały czas się czuje, ale coś dzisiaj mimo wolnego dnia od pracy, czuję się jakbym nie wiem ile pracowała tak jakoś bez sił na nic, nic mi się nie chce :)
 
Ja od początku ciąży super cały czas się czuje, ale coś dzisiaj mimo wolnego dnia od pracy, czuję się jakbym nie wiem ile pracowała tak jakoś bez sił na nic, nic mi się nie chce :)
To ja tak mam bardzo często, ciężko się zmobilizować do pracy bo nie dość, że jeszcze trzyma mnie ciążowe zmęczenie, to jeszcze myślami jestem już zupełnie gdzie indziej :) Wydajność mi mocno spadła, ale cóż, niektórych rzeczy się nie przeskoczy.
 
reklama
Do góry