reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Wy tu o porodach a mnie na noc naszedł smak na kebaba więc mąż mi zamówił i niedosc że pół zostawiłam to tak się nazarlam 🙈😂
Nie mam zielonego pojęcia jak ja dziś zasnę 🙈
Ty jesteś królową zachcianek 😁
Ja byłam na Tych naleśnikach 🙈 chciałam iść do galerii, bo tam wiedziałam że są, ale koleżanka nie no chodzmy na rynek.. O chodziłam się jak głupia wszędzie kuchnie już pozamykane, nigdzie nie ma nalesnikow, dupa mnie już bolała, ledwo szłam....w końcu poszłyśmy do jednej restauracji, wzięłam sobie barszcz z krokietem i naleśniki z wiśniami lodami i bita śmietana... Nie dobre były 😭 wiśnie wydłubałam z tych naleśników i mam niedosyt tych nalesnikow, bo inne sobie zamarzyłam.... Jutro pojadę do galerii i sama sobie pójdę na te naleśniki 🙈🤣🤣a jak nie to sama sobie zrobię 🙈
 
reklama
U mnie plan porodu jest tylko dodatkiem do papierów, jakoś średnio biorą cokolwiek co jest tam napisane..
Ale poród w wodzie brzmi fajnie, u mnie niestety nie ma takiej możliwości..
Ale masz rację jak przychodzi ten moment, to kobieta zrobi wszystko, żeby tylko dziecko było całe i zdrowe :) ja sobie teraz w styczniu zdjęcie z porodówki machnęłam na piłce, bo mówię drugi i OSTATNI raz tu jestem, to będę miała na pamiątkę, a tu jeszcze w tym samym roku tam trafię 😂😂😂😂 trochę taki śmiech przez łzy u mnie 😂
To teraz do kolekcji trzeba zrobić takie samo zdjęcie na piłce 😁😁😁
 
Łooooo, to cały dzień 🙄
Ale mi też tak prenatalne ustawili. Jeszcze się bezmyślnie w huk daleko od domu zapisałam, więc się będę denerwować, żeby dojechać i się nie spóźnić 🙄
ja też jechałam prawie 80 km na prentalne
Dziewczyny ja dziś 14+0, czyli chyba już na pewno rozpoczął się 2 trymestr? Bo w różnych źródłach różne podają daty 🤣
na bank 2 trymestr 😁
Mam dziś przyplyw energii , mniej mdłości ( oczywiście się już martwię 🙈) ugotowałam zupę pomidorowa , której nie jadłam przez mdłości 2 miesiące i zjadłam 2 talerze 💪
Wysprzatalam dom , idę się teraz kąpać i nasmarować balsamem brązującym . Bardzo lubię ten z kolastyny , znacie ? Jestem bardzo blada i mam fajny , taki zdrowy koloryt skóry po nim
tak, ja też używam tego z kolastyny brązującego. Smarowalam ostatnio i po 3 aplikacjach już ładny kolor. Ale potem miałam przerwę i dziś zaś zaczęłam
Tydzień temu w czwartek :)
czyli tydzień czasu na wyniki czekałaś jak jutro będzie wynik. A to ja chyba już odetchnę bo na bank wynik już maja.
I jeszcze jeśli mogę coś doradzić dziewczynom, które będą miały cesarke, to wiadomo po znieczuleniu lezycie plasko i nie czujecie nic od pasa w dół, po kilku godzinach to mija, i mi radzono, że jak tylko zacznę czuć nogi to żebym sobie delikatnie nimi ruszala, zataczala stopami takie mini kółka, bo pomalutku pobudzamy mięśnie. Powiem Wam, że mi to bardzo pomogło i pierwsza próba pionizacji poszła gladko🙂 i też słyszałam, że przy pionizacji chodzić prosto, starać się nie garbić i nie zginać- chociaż wiadomo łatwo mówić 😁
tak z tymi nogami mi też tak mówili 😁
 
Ty jesteś królową zachcianek 😁
Ja byłam na Tych naleśnikach 🙈 chciałam iść do galerii, bo tam wiedziałam że są, ale koleżanka nie no chodzmy na rynek.. O chodziłam się jak głupia wszędzie kuchnie już pozamykane, nigdzie nie ma nalesnikow, dupa mnie już bolała, ledwo szłam....w końcu poszłyśmy do jednej restauracji, wzięłam sobie barszcz z krokietem i naleśniki z wiśniami lodami i bita śmietana... Nie dobre były 😭 wiśnie wydłubałam z tych naleśników i mam niedosyt tych nalesnikow, bo inne sobie zamarzyłam.... Jutro pojadę do galerii i sama sobie pójdę na te naleśniki 🙈🤣🤣a jak nie to sama sobie zrobię 🙈
no masakra w tej ciąży to kosmos jakiś 😂
 
Wy tu o porodach a mnie na noc naszedł smak na kebaba więc mąż mi zamówił i niedosc że pół zostawiłam to tak się nazarlam 🙈😂
Nie mam zielonego pojęcia jak ja dziś zasnę 🙈
My wczoraj przed 22 obżarliśmy się kebabów, ale dla mnie to było jak zbawienie, przed dwa dni zaparcia, a dziś mnie przeczyściło 😆
 
My wczoraj przed 22 obżarliśmy się kebabów, ale dla mnie to było jak zbawienie, przed dwa dni zaparcia, a dziś mnie przeczyściło 😆
no u mnie też przed 22 🤣

Będzie ciężka noc ...jeszcze syn ma kaszel ale to taki że ciągle kaszle 🥴 nie idzie mu uspokoić go ( to astmatyk) masakra niedosc że się przezarlam to jeszcze młody chory 😭
 
reklama
Do góry