reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja mam przeje*ane, bo zamierzam pracować do końca października, i nie jestem w stanie być tu co godzinę czy dwie 🙈🙈🙈 a weekend dla mnie to już w ogóle najbardziej pracujący, a tu wtedy się dużo dzieje 🙈
Witam w klubie ja na zwolnienie mogę pójść dopiero październik/listopad 😂 Prowadzę swój gabinet kosmetyczny i tez czasami nadrabiam nocami co piszecie 😆
 
reklama
Przecież ja bym to w dwa dni zjadła 🙈🙈🙈 ja dzisiaj spotykam się z koleżanką i chyba zabiorę ją na naleśniki z nutella i bita śmietana i owocami i na lody 🙈😁 powiedziała, że jestem w ciąży i ja wybieram co będziemy robić 😎😅 powiedziała, że do maca nawet ze mną pójdzie, a ona fit i nie je takich rzeczy 😅🙈
jesteś udana 🤣 a potem korek w dupie 🤭że szok🤣🤣🤣🤣

Ale masz super koleżankę 😍
 
Moje drogie umyłam cala łazienkę, korytarz i okna a teraz zajadam sie tym🤪😁
choć mi umyć okna 🤣 ja się do nich już zbieram , mąż obiecał że umyje dziś no ale ...jest po 12h nocce więc śpi , potem idziemy na ogródek rozkładać dzieciom trampolinę i nie ma jak mi umyć ...
Chyba se sama będę musiała umyć , a tak mnie dziś chwilami brzuch jak na okres boli 🙈
 
reklama
A co się dzieje z kuzynka po CC jeśli można wiedzieć?? Sama zastanawiam się nad CC, ale jeszcze się waham
ogólnie od poniedziałku tamtego była w szpitalu bo młody nie chciał wyjść, tasiemka, balonik, oksy, brak rozwarcia silne bole - decyzja CC. W 3 dobie zaczęły się dreszcze, goraczka, ogólne złe samopoczucie, bol. Jakieś zakażenie, blizna czysta, brzuch na USG ok- leży nadal w szpitalu nikt się wie co się zadziało 😯
 
Do góry