reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
super. Nic nie jest pewne póki się nie urodzi😁 wśród moich znajomych pełno przypadkow co miał być chłopiec a tu dziewczynka i odwrotnie.
mówię ci przestań analizować a sama nie jestem lepsza, bo zaraz czytam wuja google i analizuje. Ale zaczynam już nad tym panować i nawet mi to wychodzi.
jest tu nas tyle że ciężko spamiętać, ja też mam z tym problem.
Jezu kochana tak mi przykro. Ja wiem że nie ma znaczenia w którym miesiącu strata była bo strata to strata ale tu zaraz to.dzieciatko mialo być z wami. Ja osobiście bardziej przeżyłam stratę w 5 miesiącu niż, w 11 TC.
Nie, to jest nie do opisania. Jesteś na o dziale porodówki i co jakiś czas słyszysz płacz małych co się rodzą. A ja świadoma, że będę miała za chwilę cichy poród. Potem trzeba się pożegnać... Ahhh aż mi łzy poleciały. Dawno już o tym nie myślałam 💔 jedyne co mnie trzymało w całości to mój synek w domu i mąż który nie zostawiał mnie nawet na chwilę samą.
 
Moje córki są dwujajowe dwuoowodniowe, każda miala swój domek i swoje jedzonko ,ciąża to była naturalna , sami dawaliśmy radę a moja mam pomagała w taki sposób jak mogła ja jeszcze wtedy nie mialam prawo jazdy (zrobilam jak córki miały roczek i jak wróciłam do pracy) nie karmiłam piersią w szpitalu się poddałam, zależy jakie dzieciaczki się urodzi i trzeba się poznać np jednak z córek po kąpaniu juz musiała dostać mleko natychmiast bo się darła a druga czekała cierpliwie ze smokiem na swoją kolej , później to kładłam dwie na poduszkę i karmiłam dowe na rqz aby rytm dnia byl zachowany i np kolejne karmienie za 3 godz bo jak jadły w odstępach czasowych to w ogóle nie byłam w stanie wyjść z domu🙈 i z odbijaniem tez było, że jedna juz musiała bo zaraz się cala ulala a druga zaczekała, wyjścia na spacer zima były dla mnie najtrudniejsze bo mieszkałam na drugim piętrze zanim ubrałam je w kombinezony to sama bylam upocona jak swinia🤣 ale plusy u mnie były duze ,przesypiały cale noce jak skończyły 3 miesiące to naprawdę jak dla mnie cud a jak siedziały to w krzesełkach karmiłam je z jednej miski raz jedna Łyżeczka zupy raz druga No i córki były zarte na wszystko, ja mi zdrowe zupy gotowałam z ryba, z warzywami różnymi, oliwami itp a one jadły az milo było patrzeć 🤪
brzmi to wszystko jak wyzwanie warte swojej ceny 😍 nie mogę się doczekać choć momentami na pewno będzie ciężko
 
chodzi o to, ze każdy zarodek jest otoczony swoim własnym workiem owodniowym. Ciąże jednoowodniowe, jednokomórkowe obarczone są niestety dużym ryzykiem i tym sie stresowałam bo ostatnio nie było tego widać ale jak są dwie owocnie to już duża ulga. Oby były dwie kosmowki/dwa łożyska żeby każdy miał swój własny dostęp do jedzonka i będę spokojna 🤞🏼 Mama Ginekolog ma to wszystko tutaj fajnie opisane, możesz poczytać w ramach ciekawostki - Link do: Mamaginekolog 😉
Dziękuję. Wieczorkiem na spokojnie poczytam. Nawet nie wiedziałam, że są też takie charakterystyki
 
Znalazłam teraz takie zdjęcie i chyba trochę lepiej obrazuje, co i jak, niż w tym artykule z Mama Ginekolog. Co myślicie?


1653926123006.png
 
No właśnie też teraz zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle dobrze to sprawdzam, bo jak wg kręgosłupa to rzeczywiście nie odstaje. Jak coś to sorki za wprowadzanie w błąd, to dla mnie nowy temat :)
Na Google jakiś czas temu podejrzałam jak wnioskuję się płeć po usg 😅 i widziałam że względem kręgosłupa się patrzy...ale ja tam też się nie znam dla mnie to też nowy temat chodź mam już 2 chłopaków 🙈😅
 
reklama
Znalazłam teraz takie zdjęcie i chyba trochę lepiej obrazuje, co i jak, niż w tym artykule z Mama Ginekolog. Co myślicie?


Zobacz załącznik 1406349
No i właśnie o tym mówiłam że względem kręgosłupa 😊 widziałam właśnie te zdjęcie i na tym się wzorowałam co do swojego też USG dziejszego ale kompletnie nie mam pojęcia co u mojej dzidzi widać bo lekarz mówił że zasłania się pępowiną 🙈😅 co wróżysz Kochana mi tutaj? 😄
 

Załączniki

  • 20220530_120439.jpg
    20220530_120439.jpg
    3,4 MB · Wyświetleń: 56
Do góry