reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Już wrzucam te modlitwy, musiałam przepisać bo tamte byście się nie rozczytaly. Tu są dwie a jeszcze jedna mam z kasizeczki ale to w domu jak będę to pośle najwyżej
 

Załączniki

  • e65e82a7-babe-42e8-87aa-d796f2f48f57.jpg
    e65e82a7-babe-42e8-87aa-d796f2f48f57.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 89
  • d56ae826-a678-43a8-bd75-b4574f7357cc.jpg
    d56ae826-a678-43a8-bd75-b4574f7357cc.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 80
Wam też dziewczyny jakby mózg odebrało w tej ciąży? 😅 Mam problemy z logicznym myśleniem, w rozmowie brakuje mi słów, dłużej się nad wszystkim zastanawiam i nieraz palnę jakąś głupotę 🙈 Dzisiaj nawet niechcący, właśnie przez brak zdolności logicznego myślenia wpierdzieliłam męża w kłopotliwą sytuację i był na mnie zły (i słusznie, ale przeprosiłam 😂). Normalnie czuje się głupia czasami
 
Wam też dziewczyny jakby mózg odebrało w tej ciąży? 😅 Mam problemy z logicznym myśleniem, w rozmowie brakuje mi słów, dłużej się nad wszystkim zastanawiam i nieraz palnę jakąś głupotę 🙈 Dzisiaj nawet niechcący, właśnie przez brak zdolności logicznego myślenia wpierdzieliłam męża w kłopotliwą sytuację i był na mnie zły (i słusznie, ale przeprosiłam 😂). Normalnie czuje się głupia czasami
Mam to samo, juz druga ciąża i wydaje mi się że jest jeszcze gorzej 😂. Normalnie jestem inzynierem więc głupia nie jestem, ale w 1 trymestrze to mam wrażenie, że mózg mi ktoś z orzechem zamienił 😂.
 
Tak sobie teraz pomyślałam że jak urodzimy to my na prawdę będziemy znały się jak łyse konie wnet 😅 fajnie by było kiedyś zrobić jakieś spotkanie gdzieś w połowie drogi wszystkich 😀

Dziewczyny to ja dla odmiany z wagi 56 waze juz 65 😱😱😱😱 co prawda miesiąc dużo leżałam ale nie jem jakos sporo. Dzis mam 13+3 aż się boję co będzie później zwłaszcza, że w pierwszej ciąży przytyłam 30 kg i bardzo boje się powtórki 🤣
Ja leżę prawie 6 tyg ale nie tyje na początku jadłam wszystko dopiero przed 8 tyg zaczęły się problemy z jedzeniem 🙈🙈ale waga stoi w miejscu bardziej nogi mi zrobiły się chudsze ale później nie ma szans wroci apetyt to i kg będą wchodzić 🙂😀
 
Wam też dziewczyny jakby mózg odebrało w tej ciąży? 😅 Mam problemy z logicznym myśleniem, w rozmowie brakuje mi słów, dłużej się nad wszystkim zastanawiam i nieraz palnę jakąś głupotę 🙈 Dzisiaj nawet niechcący, właśnie przez brak zdolności logicznego myślenia wpierdzieliłam męża w kłopotliwą sytuację i był na mnie zły (i słusznie, ale przeprosiłam 😂). Normalnie czuje się głupia czasami
Mnie się zdarza ostatnio zapomnieć o takich totalnie prostych rzeczach! Załamana tym jestem! 😲
 
Dzień dobry w sobotę! Ja dziś znów obudziłam się z bólem głowy, do tego katar, ból gardła i trzęsie mnie zimno. Zaraz wjedzie herbatka z miodem i cytryna , a na śniadanie naleśniki z dżemem malinowym, tyle tu pisałyście o tych naleśnikach, ze nie mogę zjeść nic innego 😂

Jak liczycie sobie tygodnie? Wg usg zaczęłam wczoraj już 13+0 i powinnam się przerzucić na prenatal duo, ale wg. OM to dopiero w poniedziałek 🤔
według mnie dzis jest 12+6. Miesiączkę osttabia miałam 1 marca. Jedna apka liczy tak jak ja a druga świruje i pokazuje że 12+2 dziś. Ja też biorę prenatal uno i od poniedziałku, gdzie według mnie będzie 13 tydzień biorę już prenatal Duo. Tak jak pisze, od 13 tyg. Aha no i USG pokrywa mi się z moim liczenie. Wiesz to nie są 2 tyg. Różnicy tylko kilka dni. Więc nie zrobi to różnicy. Ja bym jeszcze pociągnęła do poniedziałku ten uno a potem przeszła na.duo🙂
 
reklama
Powiedzcie mi, czy jakbym miała jakąś poważną infekcję to wyszłoby to w cytologii? Na jednej z wizyt, kiedy z moim poprzednim lekarzem omawialiśmy wyniki cyto, wspomniałam mu wtedy, że mam dużo wydzieliny (było jej więcej nic zazwyczaj i w dalszym ciągu mam jej dużo) a on mi odpowiedział, że nie ma się czym przejmować, bo w cytologii nic nie wyszło. Tylko że cytologia to przecież nie jest posiew 🤔 I teraz zgłupiałam. W ogóle czuje, że muszę zacząć ciążę tak jakby "od początku" z nowym lekarzem, bo totalnie teraz nie ufam w jakiekolwiek słowa mojego poprzedniego prowadzącego 🙈 Począwszy od suplementacji po wyniki moich badań.
W ciąży, zwłaszcza na początku jest więcej wydzieliny niż normalnie więc jeżeli nic dodatkowo się nie dzieje wydaje mi się że to normalne. Też odkąd jestem w ciąży mam więcej wydzieliny i wszystko jest ok :)
 
Do góry