reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Przyszły mi wyniki z krwi do Papp-y i nic z nich nie rozumiem 😅
Białko PAPP-A - 1,57 iu/l
Wolna podjednostka b-hcg - 43,79 iu/l
Niby na dole są jakies normy, ale chyba nie do końca potrafie je czytać i nie chce wariować 🙄

Napisałam jeszcze do lekarza, czy mogę wziąć ze sobą partnera i się zgodził, wiec jutro o 19 będzie pierwszy raz, kiedy tatuś zobaczy bąbla na żywo 🤞🏻
Teraz tylko pozostaje mi przeżyć do tej wizyty w całości i nie zwariować 😆
Pewnie to nie ma znaczenia ale ja miałam wyniki podobne:
Wolne b-hcg 40,7
Papp-a 2,7
I wszystko u mnie super. A te wyniki mocno mi skorygowały ryzyko wad.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 45
reklama
Dziewczyny wy też macie taka sucha skórę? Kurcze na nogach i na dłoniach mam strasznie suchą i częste kremowanie nie pomaga :(
to jest jakaś masakra z tą skóra. Mój mąż mnie balsamuje od stóp do głów (fajna gra watepna by the way 😁). Ale serio, jeszcze taka sucha nigdy nie byłam...
 
pomysł sobie, ze dwa razy będziesz mogła podglądać dzidziusia jednego dnia! 😍

Ja prenatalne za dwa tygodnie. Mam nadzieje tylko ze dzisiaj dzidziutek nie vedzie większy niż powinien. A lekarka dzisiaj ma dokładnie mierzyć i ustalić mi zakres dat na badanie 😅, ale wizytę mam na 12+4 umówiona, wiec na granicy. Musiałam umówić wczesniej do mojej pani kolejka o normalnych porach :(
Na granicy to 13+6, 12+ 4 to podobno najlepszy czas. Koncowka 12 i poczatek 13 tygwiec nic się nie martw ideolo
 
Na granicy to 13+6, 12+ 4 to podobno najlepszy czas. Koncowka 12 i poczatek 13 tygwiec nic się nie martw ideolo
mi w invicta powiedzieli ze 13+ to już jest tak ryzykowny czas bo bywa ze dziecko jest większe i ciężko wszystko złapać, wiec słuchając ich wolałabym zrobić w 12+ ileś dni, dla spokojnej głowy. No i jak umawiałam termin to odradziła mi 13+

Zobaczę dzisiaj po usg ile szkrab ma :)
 
ja właśnie nie mam ani pieczenia ani swędzenia. Grzybice raz przechodziłam to pamietam ta wydzielinę jak twaróg, jak któraś z was wspomniała wyzej, turaj dosłownie jak taki gesty gil.. jutro zapytam, ale pewnie poprostu świruje. Dzisiaj bolał mnie brzuch cały dzień. Tak jakby miesiaczkowo, ale nie do końca. Jak leżałam było spoko, jak wstałam to tragedia, ale na wieczór minęło. Daj Boże by jutro na usg serduszko dalej pięknie biło.. zawsze tuż przed wizyta, moja głowa myśli zbyt wiele… :(
Tez tak mam ze im bliżej wizyty tym więcej myśle 🙄 ale musi być dobrze, trzymam kciuki ✊🏼✊🏼
Hej mamy 🤰🏽🤰🏻🤰🦸‍♀️🦸‍♀️

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

23.05.22

@MartaMarkry - wizyta, 17.45
@Aurora84 - wizyta
@AgataG21 - USG prenatalne (Pappa juz będzie zrobiona) i wizyta kontrolna
@Bebet - prenatalne

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️

24.05.22
@Agnesco - wizyta + prenatalne, 11.00
@Cleo92 - prenatalne, 06.00
@MissCe - prenatalne
@Poplątana9 - prenatalne, 19.00
@7grudnia - prenatalne
@Malka_91 - prenatalne
@Mamafasolki - prenatalne
@Renjja - prenatalne
@marsi89 - prenatalne, 19.00
@Bebet - wizyta
25.05.22
@Cleo92 - wizyta
@Marcowa22 - prenatalne, 17.50
26.05.22
@Blondynka w sieci - prenatalne
@Purrfect - prenatalne (USG + pobranie krwi do Pappa)
@Dagna42 - wizyta
@nikola1512 - prenatalne z krwi
@natusia.mamusia86 - wizyta
27.05.2022
@Bebet - wizyta
@Monia_91 - wizyta
28.05.22
@ka.an92 - prenatalne
30.05.22
@Olka92 - prenatalne
@Magdalena_27 - prenatalne
@pannadarianna - wizyta
@Blackoliwka - wizyta
31.05.2022
@nikola1512 - USG prenatalne
@Hol-inka - USG prenatalne
@Kamilad - wizyta
@Bibi80 - prenatalne villocentesis (CVS)
@7grudnia - wizyta, 17.00
@Strzyga_ - USG

01.06.2022
@Aniaaa_022 - wizyta
@Blackoliwka - prenatalne
02.06.2022
@ka.an92 - prenatalne
@Majka2022 - prenatalne
@anulaa_89 - wizyta
@MałaMi 2022 - wizyta
03.06.2022
@Mamafasolki - wizyta
@Coronita - wizyta, 16.45
06.06.2022
@Bibi80 - wizyta
@Sentosa - wizyta
@Diaanaa - prenatalne
07.06.2022
@MałaMi 2022 - prenatalne
@Carmen_87 - prenatalne
08.06.2022
@Carolina123 - wizyta
09.06.2022
@MartaMarkry - prenatalne
@Diaanaa - prenatalne
@Edka88 - wizyta
10.06.2022
@Karola z nadzieją - prenatalne
@Kamsik - wizyta
@Olka92 - wizyta, 9.00
13.06.2022
@pannadarianna - prenatalne
@Margeritka28 - wizyta rano + prenatalne 16.00
@marsi89 - wizyta
14.06.2022
@anulaa_89 - USG prenatalne
15.06.2022
@Strzyga_ - wizyta
17.06.2022
@Dagna42 - prenatalne
@Cytryna* - wizyta
21.06.2022
@Carolina123 - prenatalne
@Kamilad - prenatalne
@Blondynka w sieci - wizyta
22.06.2022
@Strzyga_ - USG z Pappa
24.06.2022
@Cytryna* - prenatalne
30.06.2022
@Carmen_87 - wizyta
i za wszystkie dzisiejsze wizyty kciuki zaciśnięte ✊🏼✊🏼✊🏼
w pierwszej ciazy miałam tak, ze na początku wiek ciazy mi szybował. Ostatnio na usg bąbel byl odwrócony tyłem i tez nie było łatwo go zmierzyć, wiec zmierzyła jak zmierzyła i powiedziała ze na kolejnej już będzie łatwiej i wtedy wszystko dokładnie będzie mierzyła. A ze mam wizytę na granicy umówiona to nawet dwa dni mogą zrobić roznice :/



Ja po stracie w listopadzie chyba tez tak się denerwuje, chociaż już przekroczyłam ten „zły” tydzień… ale już gdzieś pisałam jak dzisiaj będzie dobrze obiecuje wyluzować. Do drugiego trymestru już tyle co kichnięcie, blisko.
to w sumie mam to samo po stracie, tez już przekroczylam ten „zły” tydzień ale jakoś tak czekam na te prenatalne i mam nadzieje ze one mnie uspokoją bardziej :)
Dziewczyny wy też macie taka sucha skórę? Kurcze na nogach i na dłoniach mam strasznie suchą i częste kremowanie nie pomaga :(
ja tez mam pomimo nawilżania i tak sucha 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry