reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja dziś oddałam krew na pappa. Wyniki będą do środy, w przyszłym tygodniu genetyk. Ja się stresuję i jutrzejszą wizytą i powrotem do pracy od poniedziałku 🙈
Ja do tej pory w ogóle się nie stresowałam żadnym kłuciem w brzuchu ani tym że robi mi się powoli lepiej (tylko krwawienie by mnie chyba przestraszyło), a dzisiaj od rana stres i ciężko mi się przez to oddycha i nie wiem właśnie przypadkiem czy ciało się nie zaczyna bronić przed powrotem do pracy mimo że mam spoko zespół i normalna robotę biurową... 🙈. Mam dziś na 13 te prenatalne USG i później o 17 wizytę u gina z karty ciąży więc teoretycznie może być to stres na USG ale wydaje mi się że to właśnie na pracę... że się tak rozleniwiłam przez te 6 tygodni że ciało się broni 🙈🤦‍♀️😬.
 
reklama
myślę że nie już nic nie da się zrobić. Dostał kroplówkę, tabletki i jest taki mega smutny. W tydzień czasu tak osłabł. Nogi mu się płacza, nic go nie cieszy, nie ma siły. To byłoby niehumanitarne go tak męczyć. On ma też 13 lat więc jak na labradora bardzo dużo.
drugi trymestr zaczyna się od 14 tyg. I trwa do 27 tygodnia. Apka tak mi pokazuje 🙂

Ojej 😞 przykro mi 😞
 
Dziewczyny wy też macie taka sucha skórę? Kurcze na nogach i na dłoniach mam strasznie suchą i częste kremowanie nie pomaga :(
na dłonie polecam


Jedyne coś co ki pomogło. Jak się już dłonie naprawia to polecam przejść na



Nic mi tak rak nie uratowało jak ten duet.
 
reklama
na 6 rano?! Oszalała. Ale piękny dzień będziesz mieć! ❤️
To jest wszystko przemyślane 😁
Będę pierwsza, więc nie będę musiała czekać jak będą opóźnienia, a podobno u niego są duże opóźnienia bo jak robi prenatalne to nigdy nie wiadomo ile się przy nich zejdzie, raz klientka mówiła że była 2h a inna, że 30 minut. Wszystko zależy od maluszka, więc wolę wcześnie wstać i nie mieć czasu się stresować 😁 po drugie mój mąż nie lubi chodzić po lekarzach i mimo, że pewnie chciałby zobaczyć to też go to stresuje mocno i gdyby to byla późniejsza godzina to mógłby się z tego wykręcić, a tak to jest przed jego praca, więc nie ma wymówki 😁
Dobra przebilas wszystkie sny 🤣
Nieźle 🤣
Mówiłam! 🤣
u nas niby tak samo, ale jestem tylko kobieta, a jak mam zły humor to mam durne myśli 😅😅😅


Co za sen! Hahahaha Jezu. Już czuje te emocje po obudzeniu.
No emocje były okropne! Pierwsze co myślałam, że maluszek odczuwał moje emocje i było mi z tym bardzo źle
6 rano 😱 nieźle ! Nie wiedziałam że tak wcześnie robią prenatalne ! Ale zarabiscie , będziesz miała cały dzień mega udany 😁
U mnie wizyta u gin na 11 a prenatalne na 14.15.... a już dziś stres nieziemski 🥺
Tez się zdziwiłam w sumie, że od 6 rano pracuje, ale jak powiedziałam, że na tą 6 chcę 6 to babka w rejestracji powiedziała, że to bardzo dobry wybór i dobre posunięcie 😁
Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze i że dzień będzie udany! 🙏🙏❤️
 
Do góry