reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

21.06 wizyta, a prenatalne jakoś tydzień wczęśniej jak będę wiedzieć dam znać 👍🏻🤗
Ok ja się waham i cykam a mówił ci ile czasu czeka się na wynik ja mam wizytę 2 czerwca i mam podjąć decyzję czy chce czy nie chce ale mijają dni a ja nie wiem czy chce
 
reklama
na dłonie polecam


Jedyne coś co ki pomogło. Jak się już dłonie naprawia to polecam przejść na



Nic mi tak rak nie uratowało jak ten duet.
Dziękuję sprawdzę ☺️
 
Przyszły mi wyniki z krwi do Papp-y i nic z nich nie rozumiem 😅
Białko PAPP-A - 1,57 iu/l
Wolna podjednostka b-hcg - 43,79 iu/l
Niby na dole są jakies normy, ale chyba nie do końca potrafie je czytać i nie chce wariować 🙄

Napisałam jeszcze do lekarza, czy mogę wziąć ze sobą partnera i się zgodził, wiec jutro o 19 będzie pierwszy raz, kiedy tatuś zobaczy bąbla na żywo 🤞🏻
Teraz tylko pozostaje mi przeżyć do tej wizyty w całości i nie zwariować 😆
 
Przyszły mi wyniki z krwi do Papp-y i nic z nich nie rozumiem 😅
Białko PAPP-A - 1,57 iu/l
Wolna podjednostka b-hcg - 43,79 iu/l
Niby na dole są jakies normy, ale chyba nie do końca potrafie je czytać i nie chce wariować 🙄

Napisałam jeszcze do lekarza, czy mogę wziąć ze sobą partnera i się zgodził, wiec jutro o 19 będzie pierwszy raz, kiedy tatuś zobaczy bąbla na żywo 🤞🏻
Teraz tylko pozostaje mi przeżyć do tej wizyty w całości i nie zwariować 😆
Wydaje mi się że tych badań nie ma co samemu rozszyfrowywać 🙂
 
reklama
nie wierzę w sny ale jednak jakiś niepokój zostawił po sobie ...może za dużo myśli czy jest wszystko ok 🙂

Co do lekarki... W 3 ciąży mnie zjechała po co mi tą ciąża, że nie mieszkam w Afryce żeby nie wiedzieć jak się zabezpieczać (wtedy troszkę byłam załamana na wieść 3 ciąży i nie potrzebnie jej mówiłam że to wpadka) a teraz jak się dowie że jestem w kolejnej ... Mam nadzieję że nie naskoczy na mnie 😞 (a zmienić jej nie mogę , jest świetnym lekarzem który wyprowadził mnie z zakrzepicy i zrobił badania ) także mam dziś całe portki w strachu 🥺

Co do trzymania kciuków , dziękuje 💛 wiem że zawsze wspieracie 💛


Dziś trzymam kciuki za wszystkie wizytujace ! ✊
Wiem, ze słowo lekarza dla każdej znasz jest ważne i ja nawet jeden grymas przy usg koduje razy milion i zastanawiam się co znaczy. Ale ważne ze jest świetnym lekarzem. Każdy jest tylko człowiekiem i lubi powiedzieć swoje „widzi mi się” skup się na badaniu i tym co mówi o dziecku a resztę staraj się olać.
 
Do góry