reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja jakoś nie podchodzę entuzjastycznie do kupowania ubranek sama nie wiem czemu, nigdy jakoś te zakupy mnie nie cieszyły a szczególnie teraz gdzie i tak nie mam co kupić 🤷 Na szczęście u mnie chociaż temat kombinezonów odpada, mamy taki misiowy jeden ale on może być za duzy no ale z drugiej strony to w styczniu możemy mieć +20 stopni jak zawieje z południa 🤷🤦 a kolejnego dnia ulewy i przeszywające zimno takie z wilgocią to chyba najgorsze
 
reklama
przygotowania są piękne! Jak rozłożysz sobie ładnie w czasie to nawet kieszeń aż tak nie boli. Ja w pierwszej ciazy, kupowałam od momentu poznania płci w 16 tc, systematycznie co miesiąca dane rzeczy. :)

Teraz mając nadzieje na chłopca liczę, ze znowu przeżyje te zakupy na nowo :D

Szczerze z mężem stwierdziliśmy że poczekamy do min połowy ciąży dopiero zaczniemy zakupy po pierwszym poronieniu strasznie się boimy że coś będzie nie tak. Ustaliłam termin prenatalnych i już mnie mąż hamuję że za wcześnie bo ostatnio dowiedzieliśmy się w 10 tygodniu że serduszko przestało bić. A teraz dopiero kończy się 7 tydzień i te krwawienia które mam ☹️
 
Hej mamy 🤰🏽🤰🏻🤰🦸‍♀️🦸‍♀️

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

13.05.22

@Majka2022 - wizyta
@Nantes - wizyta
@Franka95 - USG

Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Za dobre wiadomości i piękne widoki! ✊🏼☀️

14.05.22

@Kamsik - wizyta

15.05.22

@MissCe - prenatalne

16.05.22

@Evelina@ - wizyta
@marsi89 - wizyta
@Margeritka28 - wizyta
@AgataG21 - USG z karty ciąży

17.05.22

@olenka201 - prenatalne

18.05.22

@Carmen_87 - wizyta
@anulaa_89 - wizyta
@Nantes - wizyta
@7grudnia - wizyta
@Strzyga_ - wizyta

19.05.22

@Malka_91 - wizyta
@astorlee - prenatalne
@MoniaJ2424 - wizyta

20.05.22

@Blondynka w sieci - wizyta
@Olka92 - wizyta
@Cytryna* - wizyta

23.05.22

@Agnesco - prenatalne
@MartaMarkry - wizyta
@Aurora84 - wizyta
@AgataG21 - USG prenatalne (Pappa juz będzie zrobiona) i wizyta kontrolna
@Bebet - prenatalne

24.05.22

@Agnesco - wizyta
@Cleo92 - prenatalne
@MissCe - prenatalne
@Poplątana9 - prenatalne
@7grudnia - prenatalne
@Malka_91 - prenatalne
@Mamafasolki - prenatalne
@Renjja] - prenatalne
@Strzyga_ - USG

25.05.22

@Cleo92 - wizyta
@Marcowa22 - prenatalne

26.05.22

@Blondynka w sieci - prenatalne
@Purrfect - prenatalne
@Dagna42 - wizyta

28.05.22

@ka.an92 - prenatalne

30.05.22

@Olka92 - prenatalne
@Magdalena_27 - prenatalne
@pannadarianna - wizyta

@Aniaaa_022 - wizyta 01.06
@ka.an92 - prenatalne 02.06
@Mamafasolki - wizyta 03.06
@MartaMarkry - prenatalne 09.06
@Karola z nadzieją - prenatalne 10.06
@pannadarianna - prenatalne 13.06
@Dagna42 - prenatalne 17.06
Też mam wizytę dzisiaj wieczorkiem, niby już wszystko ok, niby piątek 13-tego, czarny kot itp. przynoszą szczęście, ale strasznie się boję o tą moją wytęsknioną kruszynkę. Początek 8-go tygodnia, powinno być serducho prawda? ryczę od rana z byle powodu. Trzymam kciuki za wszytskie wizytujące, oby nigdy więcej złych wieści
 
Hej , udało się na wizytę pójść dziś ktoś zwolnił miejsce. Beta w porządku ale duża ponieważ to ciąża bliźniacza niestety jeden zarodek obumarł drugi zaś rozwija się prawidłowo i już jest tętno. Dokładnie to 5 tydzień i 6 dni. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Będzie dobrze musi być dobrze 🥰 głowa do góry 😊
 
Szczerze z mężem stwierdziliśmy że poczekamy do min połowy ciąży dopiero zaczniemy zakupy po pierwszym poronieniu strasznie się boimy że coś będzie nie tak. Ustaliłam termin prenatalnych i już mnie mąż hamuję że za wcześnie bo ostatnio dowiedzieliśmy się w 10 tygodniu że serduszko przestało bić. A teraz dopiero kończy się 7 tydzień i te krwawienia które mam ☹️
lepiej mieć już umówiona wizytę, i w razie wu odwołać niż potem w ostatniej chwili szukać i łapać co zostanie. Liczę, ze będzie wszystko dobrze.

Krwawienia są wynikiem czegoś? Musisz mi przypomnieć, bo moja pamięć jest ostatnio krótka 😒
 
Ja pojutrze prenatalne… staram się w ogóle nie myśleć o tym.. jutro moi rodzice zabierają córkę na weekend. Pierwszy raz będzie bez żadnego z rodziców ale jakoś podchodzę do tego na luzie :D już duża dziewczynka w lipcu będzie mieć 3 lata. Już planuje kino, kolacje na mieście :D
 
lepiej mieć już umówiona wizytę, i w razie wu odwołać niż potem w ostatniej chwili szukać i łapać co zostanie. Liczę, ze będzie wszystko dobrze.

Krwawienia są wynikiem czegoś? Musisz mi przypomnieć, bo moja pamięć jest ostatnio krótka 😒

Prawdopodobnie niski progesteron biorę 600mg na dobe, a lekarka wczoraj nie zwiększyła dawki kazała czekać.
 
Ja pojutrze prenatalne… staram się w ogóle nie myśleć o tym.. jutro moi rodzice zabierają córkę na weekend. Pierwszy raz będzie bez żadnego z rodziców ale jakoś podchodzę do tego na luzie :D już duża dziewczynka w lipcu będzie mieć 3 lata. Już planuje kino, kolacje na mieście :D
Bez ciąży byś pub planowała😆
Korzystajcie bo ten weekend może się szybko nie powtórzyć 😆
 
reklama
lepiej mieć już umówiona wizytę, i w razie wu odwołać niż potem w ostatniej chwili szukać i łapać co zostanie. Liczę, ze będzie wszystko dobrze.

Krwawienia są wynikiem czegoś? Musisz mi przypomnieć, bo moja pamięć jest ostatnio krótka 😒

Koryguję bardziej plamienia niż krwawienia.
 
Do góry