reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Hej dziewczyny, czy te bóle podbrzusza już od kilku dni (około 5ciu) to normalne w 5tc? Kluja mnie jajniki, raz lewy raz prawy, spać w nocy nie mogę ale żadnych mdłości nie mam. Jestem po inseminacji robiłam 3 razy bete. Wyniki 44/260/903. W najbliższy piątek mam Gin a tak strasznie się stresuje co będzie... Dodam że jestem po 3 biochemicznych 😔😔
To bardzo normalne ja na te bóle mam zalecenie żeby brać nospe albo spazmoline żeby macica się rozkurczała. Co do mdłości to od czasu do czasu mam lekkie ale nie jest tak żebym nie miała apetytu albo wymiotowała.
 
Kopytkowe panienki, zapraszam 😂
 

Załączniki

  • IMG_1302.jpg
    IMG_1302.jpg
    121,2 KB · Wyświetleń: 80
Mam do was pytanko, tak przyglądam się zdjecią z USG i jakos wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale czy pęcherzyk żółtkową nie jest waszym zdaniem zbyt duży ? Niestety lekarka go nie zmierzyła wiec tylko mogę się domyślać i już zaczęłam trochę panikować 🙈
 

Załączniki

  • IMG_5085.jpg
    IMG_5085.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Dziękuję kochana, ale ta tabelka chyba nie jest do końca prawidłowa (to jest chyba ta, którą ja wcześniej wstawiałam, ale te wartości są jakieś dziwne). Parę stron wcześniej @Hol-inka wstawiła lepszą, załączam , tę sobie ściągnij :)
 

Załączniki

  • Wielkosc zarodka.jpeg
    Wielkosc zarodka.jpeg
    217,4 KB · Wyświetleń: 41
Do góry