reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Co do zachcianek to ja mam mega zachciankę na fante ! Gdzie ja nigdy nie lubiłam fanty a teraz jak myśle to aż się ślinie, dodatkowo kwas buraczany - o jezuniu wchodzi jak złoto ! Ja ide w środę do lekarza mimo, że będzie to 5+0, ale miałam już umówioną wizytę zaraz po owulacji w razie gdyby nie wyszło i byłaby kolejna stymulacja - szkoda nie skorzystać i nie podglądnąć co tam się dzieje 😎 ja betę badałam 3 razy i przyrasta coś około 150 % wiec chyba nie ma sensu kolejny raz się kłuć - co ma być to będzie, żyję nadzieją, że w grudniu przytulne swojego bobaska 🥺🥰
 
Dziewczyny , ale Wam zazdroszczę tych zachcianek. Ja mam takie mdłości i wymioty , że nawet woda mnie obrzydza 😂🙈. Nie wiem już co jeść , co pić żeby dać radę funkcjonować... Korzystajcie , że możecie wcinać ♥️ mi waga leci w dół , czuje się fatalnie..
Mąż mi dziś upiekł bułeczki wrocławskie , zjadłam jedna z maslem. Tylko to się przyjęło , choć mdłości miałam po tym okropne.
Mam lekarza w czwartek , to będzie 8 + 3. Stresuje się
 
Dziewczyny , ale Wam zazdroszczę tych zachcianek. Ja mam takie mdłości i wymioty , że nawet woda mnie obrzydza 😂🙈. Nie wiem już co jeść , co pić żeby dać radę funkcjonować... Korzystajcie , że możecie wcinać ♥️ mi waga leci w dół , czuje się fatalnie..
Mąż mi dziś upiekł bułeczki wrocławskie , zjadłam jedna z maslem. Tylko to się przyjęło , choć mdłości miałam po tym okropne.
Mam lekarza w czwartek , to będzie 8 + 3. Stresuje się
U mnie są mega zachcianki ale jak ma przyjść co do czego to kawałek i mi nie dobrze 🤷
Zjadłam trochę spaghetti na kolację i 2h się męczyłam z mdłościami także ten 😣
A rano będzie 🤮🤮🤮🤮🤮 aż się boje czy wytrzymam jutro do tej wizyty u mojej doktorki
 
reklama
A dziewczyny, które już są Mamami są jakieś prawidłowości, które u Was akurat wskazywały na syna bądź córkę będąc w ciąży? :) 😊😊😊wierzycie? 🤔Zaobserwowałyście coś?🫣
 
Do góry