reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

A ja chyba dziś spać nie będę 😢 nogi chyba wykrece , znów nerwowe bolące 😢
Co do mdłości to dziś zjadłam tylko 2 posiłki , na nic dziś patrzeć nie mogę a jak widzę szynkę to 🤢 a wczoraj wieczorem jeszcze mąż leciał po kebaba bo miałam smak 🤦achhh te smaki 🙄
 
reklama

Załączniki

  • bcd643f6-6cad-4178-9f55-b95176e58057.jpg
    bcd643f6-6cad-4178-9f55-b95176e58057.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 47
A ja chyba dziś spać nie będę 😢 nogi chyba wykrece , znów nerwowe bolące 😢
Co do mdłości to dziś zjadłam tylko 2 posiłki , na nic dziś patrzeć nie mogę a jak widzę szynkę to 🤢 a wczoraj wieczorem jeszcze mąż leciał po kebaba bo miałam smak 🤦achhh te smaki 🙄
Ja dziś w pracy miałam taaaaaaką ochotę na pizzę, a domu dopadły mnie takie mdłości i zmęczenie, że spędziłam całe popołudnie w łóżku 😢 Łącze się z wami w bólu 🥺
 
reklama
Wy to dziewczyny macie z miłościami jeszcze dobrze.. Ja chce przed tesciowa małpą ukryć jak najdłużej ale mieszkamy razem, pracujemy razem więc mam przejeb....ne co do mdłości. Im bardziej chce ukryć tym gorzej wychodzi
 
Do góry