reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Podziwiam że chodzisz do pracy i dajesz radę 💪
Daje mi parę godzin względnego spokoju i zajęcia myśli czymś innym niż ciąża 😀 Ale szczerze mówiąc to wcześniej po prostu byłam bardziej zmęczona a mdłości pojawiały się w nocy, więc nie przeszkadzało mi to tak bardzo, takie całodniowe męczą mnie od paru dni i liczę, że troszeczkę się to uspokoi lub znajdę sposób żeby je stłumić, bo nie wyobrażam sobie siedzieć codziennie w takim stanie w pracy 🥺
 
reklama
Daje mi parę godzin względnego spokoju i zajęcia myśli czymś innym niż ciąża 😀 Ale szczerze mówiąc to wcześniej po prostu byłam bardziej zmęczona a mdłości pojawiały się w nocy, więc nie przeszkadzało mi to tak bardzo, takie całodniowe męczą mnie od paru dni i liczę, że troszeczkę się to uspokoi lub znajdę sposób żeby je stłumić, bo nie wyobrażam sobie siedzieć codziennie w takim stanie w pracy 🥺
Rozumiem , mam nadzieję że dasz radę w pracy jak najdłużej bez 🤢
 
O, ale z pozytywów to wam powiem, że jak na początku ciąży strasznie mnie wysypało na brodzie i policzkach, tak teraz twarz wraca do normy 🤗
Zazdroszczę, od początku ciąży moja twarz wyglada jak jakieś pobojowisko. Nigdy nie miałam tak słabe cery. Ale po Twoim wpisie, może pojawi się cień szansy na lepszy wygląd 😃
 
Kochane babeczki jak wyglądały Wasze wyniki bety i w którym dniu robiliście pierwsze ? Ja dzisiaj ten wynik dostałam ale oczywiście rozkminiam ciagle czy nie za mało, wiadomo w czwartek zrobię powtórkę ale to dopiero w czwartek a w głowie milion myśli 🥺🥺
 
Kochane babeczki jak wyglądały Wasze wyniki bety i w którym dniu robiliście pierwsze ? Ja dzisiaj ten wynik dostałam ale oczywiście rozkminiam ciagle czy nie za mało, wiadomo w czwartek zrobię powtórkę ale to dopiero w czwartek a w głowie milion myśli 🥺🥺
ja miałam dokładnie taki sam wynik dzień przed, lub w dniu spodziewanego okresu. Kolejnego badania nie robiłam, szkoda mi było kasy.
 
reklama
Ale wiesz że jak będziesz szła do lekarza czy gdzieś to się mówi że jesteś w 7 a nie w 8 ? Lekarze liczą skończone tygodnie , nigdy zaczęte 😃
A 😁 to u lekarza będę mówić dokładnie jak jest który tydzień i który dzień 😁
A ja chyba dziś spać nie będę 😢 nogi chyba wykrece , znów nerwowe bolące 😢
Co do mdłości to dziś zjadłam tylko 2 posiłki , na nic dziś patrzeć nie mogę a jak widzę szynkę to 🤢 a wczoraj wieczorem jeszcze mąż leciał po kebaba bo miałam smak 🤦achhh te smaki 🙄
A dobre masz cukry? Mnie jak tak rwały nogi to zawsze mierzylam sobie cukier, bo mam utrwalone w głowie, że jak mama moja dostała cukrzycy typu 1 i zanim się dowiedziała to strasznie ją tak nogi właśnie rwały i do tej pory tak ją rwie często w nocy
O, ale z pozytywów to wam powiem, że jak na początku ciąży strasznie mnie wysypało na brodzie i policzkach, tak teraz twarz wraca do normy 🤗
O rany, mam nadzieję że cera wroci do normalności, u mnie dzisiaj co się stało to jakiś kosmos... Cała twarz w czerwonych małych krostkach plus szyja i pomiędzy małe białe kropeczki 😱😱😱 pierwszy raz coś mi się takiego stało, a tak się ostatnio cieszyłam, że mam ładna buzke i może w ciazy będzie jeszcze lepiej... No to mam.. 🙈
 
Do góry