reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ola nie analizuj tak tego😁😱🙉 wszystko jest ok, jakby coś było nie ok to by lekarz zwrócił uwage. Ja też mam tu mniej tam więcej. Nikt nie jest równy 😁 ani idealny
No właśnie Ja zbyt bardzo wszystko analizuje 🙈 ale już jesteś następną osobą która mi "mówi" przestań analizować 🙈🤣
No to się cieszę że jest wszystko w porządku, Dziękuję 😊
 
Właśnie wyszłam, po krwiaku nie ma śladu. Wszystko Ok. Wg usg termin 22 grudzien i Pani Doktor powiedziała ze to chłopiec…. Tak czułam dziewczynkę 🥹🥹🥹 ciekawe czy to pewne…
Super wiadomości! :) ❤️ Tak się cieszę, że już wszystko dobrze, to nocne krwawienie naprawdę narobiło stracha. Z wyrostka faktycznie wygląda na chłopca, przynajmniej moim niewprawnym okiem.
 
Właśnie wyszłam, po krwiaku nie ma śladu. Wszystko Ok. Wg usg termin 22 grudzien i Pani Doktor powiedziała ze to chłopiec…. Tak czułam dziewczynkę 🥹🥹🥹 ciekawe czy to pewne…
Dzidzia cudna ❤️ Gratuluję Chłopca 🥰 a to już potwierdziła że to będzie na pewno chłopczyk czy tak "wstepnie" nadmieniła ze prawdopodobnie ale jeszcze nic nie wiadomo??
 
reklama
Do góry