reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Melduje się po badaniu, ależ odetchnęłam!! Moje obie dwie myszki maja się bardzo dobrze, wiek ciąży zgodny z OM, dwa serduszka biją 💖💖 dzieciaczki są najpewniej dwujajowe i na szczęście dwuowodniowe, nie widać jeszcze ilu kosmówkowe. Jak machały mi rączką to poszły łzy szczęścia 🥹 Wrzucę Wam zdjęcie usg jak będzie już grupa prywatna. Termin 31.12-3.01 ale ze względu na ciąże bliźniacza pewnie będzie CC odrobine wcześniej, także jestem grudniówką 😄 Obym do końca dostawała takie dobre wiadomości jak dziś 💌 ściskam Was mocno, dziękuję za miłe wiadomości, kciuki i wsparcie
Podwójnie super ❤ ❤ świetne wieści 🥰
 
reklama
A dziewczyny z tą kością udową jest wszystko w porządku? 🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20220530-133350_Gallery.jpg
    Screenshot_20220530-133350_Gallery.jpg
    211,5 KB · Wyświetleń: 51
Bąbelek ma 4cm, dzisiaj wg usg 10+6 także 3 dni różnicy wg tym co mówił ostatnio :) serduszko jak dzwon, miękko ma, żadnych krwiaczkow ani nic, miałam usg przez brzuszek dzisiaj ♥️ jak zobaczyłam tego małego robaka to się poryczalam 🥹🥹 termin porodu wg usg już taki twardy to 20.12 ♥️🥺🥹😍
Swietne wiadomości! Może jak będzie prywatna grupa i będziemy w 2 trimestre to możemy zrobić listę z dniem porodu i płeć naszych bobasków? Co wy na to?
 
Czy wy też takacie że jak wysyłacie lekarzowi wyniki badań to te zdjęcie się rozmazuje u was na tel ? Kurde wysłałam swojej gin swoje wyniki już jestem cała w strachu że te TSH mam za niskie a te zdjęcie takie zamazane u mnie 🥺
Ja osobiście ściągam pdf że strony szpitala i wysyłam plik? A tak nie możesz?
 
Melduje się po badaniu, ależ odetchnęłam!! Moje obie dwie myszki maja się bardzo dobrze, wiek ciąży zgodny z OM, dwa serduszka biją 💖💖 dzieciaczki są najpewniej dwujajowe i na szczęście dwuowodniowe, nie widać jeszcze ilu kosmówkowe. Jak machały mi rączką to poszły łzy szczęścia 🥹 Wrzucę Wam zdjęcie usg jak będzie już grupa prywatna. Termin 31.12-3.01 ale ze względu na ciąże bliźniacza pewnie będzie CC odrobine wcześniej, także jestem grudniówką 😄 Obym do końca dostawała takie dobre wiadomości jak dziś 💌 ściskam Was mocno, dziękuję za miłe wiadomości, kciuki i wsparcie
Co to znaczy dwu kosmowkowe? Jaki ma wpływ na ciąże?
 
Hej 😁 ja dzisiaj zabiegana i od wczoraj nie mogę Was nadrobić 🤣🤣 ale w wolnej chwili przysiądę fałdów i nadrobię. Ja dzisiaj miałam wizytę u diabetologa. Dostałam insulinę nocną. 😭😭😭 Jezuuu jak pomyślę że mam się sama kłuć to auaaaa 😵😵😵. Bo mam za wysokie cukry na czczo po nocy... A tak to samopoczucie jakoś tak niby ciut lepiej. 😁😁 Miłego dnia kobietki i powodzenia na dzisiejszych wizytach jeśli są takowe 😊😊
Hej jaka dostalas insuline ? O ktorej masz podawac ? Od ilu jednostek masz zaczac.
 
Zacząłam się kiepsko czuć w pracy, zbiera mnie jakby na biegunkę, kibel koło mnie się zapycha, przy innym siedzą ludzie, nie mam co ze sobą zrobić 🤪 śmieszne i nieśmieszne zarazem. A dziś jeszcze mam dentystę, leczenie próchnicy ósemki i nie wiem czy da radę bez znieczulenia, a boję się go, tym bardziej, że jeszcze antybiotyk biorę, iloma lekami mam się obciążać w tej ciąży :/
 
reklama
Do góry