reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Dziewczyny byłam na wizycie, wszystko ok, zmierzył nawet NT bo panikowałam już przed środowymi prenatalnymi ale jest w normie. PS nie polecam zajadania się słodyczami z torebki w poczekalni do lekarza. Lekarz powiedział, ze dziecko tak skacze i tańcuje ze nie może go złapać :)
 
Oglądacie juz jakies rzeczy dla siebie i dziecka? Kupujecie co nieco? Ja może nie ze kupuje,ale rozglądam się i co mi wpada w oko zapisuje sobie itp
Nic kompletnie, podejrzewam, że zacznę na porządnie się przygotowywać jakoś koło 6-7 mc. Też część rzeczy pewnie kupię używane, jeśli trafi się dobra okazja, a ciuszki lubię w neutralnych kolorach, więc przynajmniej nie będzie problemu, jeśli lekarz się pomyli co do płci 😁 A jeszcze koleżanka rodzi teraz w lipcu, to będę miała podgląd na to, co i ile się faktycznie przydaje.
 
Dziewczyny mam jeszcze takie wyniki 😊 chyba wszystko w porządku jest coo?? Lekarz mówił że wszystko jest dobrze ale widzę że niektóre wykresy pokazują poniżej wartości 🙈
 

Załączniki

  • 20220530_132231.jpg
    20220530_132231.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 54
  • 20220530_132237.jpg
    20220530_132237.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 49
Ja właśnie odwrotnie 🙄 bałabym się kupić używany fotelik od kogoś kogo nie znam. Foteliki mają to do siebie, że nie widać na nich mikrouszkodzeń które powstają przy stłuczkach, a jest to niebezpieczne - nie wierzę ludziom na słowo 🙄. Już nie mówiąc o tym, że foteliki mają określoną żywotność np. Koleżanka pożyczyła mi fotelik po swoim synu i jak potem urodziła córkę to otrzymała info od producenta, że jest on na tyle stary, że nie gwarantuje jego zachowania i bezpieczeństwa podczas wypadku i kupowała dla niej nowy. 🤷‍♀️
(Ona ma fisia na punkcie bezpieczeństwa)
Osobiście też odradzam kupować używane foteliki do samochodu! U nas też od jakiegoś czasu obowiązują foteliki z sensorami które informują jeżeli zostawisz dziecko w aucie.
 
Melduje się po badaniu, ależ odetchnęłam!! Moje obie dwie myszki maja się bardzo dobrze, wiek ciąży zgodny z OM, dwa serduszka biją 💖💖 dzieciaczki są najpewniej dwujajowe i na szczęście dwuowodniowe, nie widać jeszcze ilu kosmówkowe. Jak machały mi rączką to poszły łzy szczęścia 🥹 Wrzucę Wam zdjęcie usg jak będzie już grupa prywatna. Termin 31.12-3.01 ale ze względu na ciąże bliźniacza pewnie będzie CC odrobine wcześniej, także jestem grudniówką 😄 Obym do końca dostawała takie dobre wiadomości jak dziś 💌 ściskam Was mocno, dziękuję za miłe wiadomości, kciuki i wsparcie
 
Dziewczyny mam jeszcze takie wyniki 😊 chyba wszystko w porządku jest coo?? Lekarz mówił że wszystko jest dobrze ale widzę że niektóre wykresy pokazują poniżej wartości 🙈
Wg mnie to nie tyle poniżej wartości, co poniżej średniej, ale jak najbardziej w normie :) Super wyniki!
 
Melduje się po badaniu, ależ odetchnęłam!! Moje obie dwie myszki maja się bardzo dobrze, wiek ciąży zgodny z OM, dwa serduszka biją 💖💖 dzieciaczki są najpewniej dwujajowe i na szczęście dwuowodniowe, nie widać jeszcze ilu kosmówkowe. Jak machały mi rączką to poszły łzy szczęścia 🥹 Wrzucę Wam zdjęcie usg jak będzie już grupa prywatna. Termin 31.12-3.01 ale ze względu na ciąże bliźniacza pewnie będzie CC odrobine wcześniej, także jestem grudniówką 😄 Obym do końca dostawała takie dobre wiadomości jak dziś 💌 ściskam Was mocno, dziękuję za miłe wiadomości, kciuki i wsparcie
Jej, bliźniaki to dla mnie jakiś kosmos, taki podwójny cud ❤️ ❤️ Super słyszeć, że wszystko w porządku! Oby tak dalej! :)
 
reklama
Nic kompletnie, podejrzewam, że zacznę na porządnie się przygotowywać jakoś koło 6-7 mc. Też część rzeczy pewnie kupię używane, jeśli trafi się dobra okazja, a ciuszki lubię w neutralnych kolorach, więc przynajmniej nie będzie problemu, jeśli lekarz się pomyli co do płci 😁 A jeszcze koleżanka rodzi teraz w lipcu, to będę miała podgląd na to, co i ile się faktycznie przydaje.
Ja jestem kompletnie gotowa na chlopczyka. Serduszko przestało bić w dziewiątym miesiącu więc byłam kompletnie. Przygotowana na mojego synka w listopadzie. Teraz termin jest na grudzień ale napewno urodzę z cc w listopadzie więc powiedzmy że mam już wszystko. Trzy ciąże i 3 chłopaki więc szczerzę nie liczę na dziewczynkę choć bardzo bym chciała 💗😍🍀
 
Do góry