reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

No niestety 🤣🤣 tak zadziałała.


Plecam pyszota 😁 aczkolwiek obecnie mi nie podchodzi. Ale miałam faze na to już 🤣

Sama nie wiem. Bardziej się zmuszam do jedzenia bo mnie odrzuca wszystko. Odrzut od słodkiego mam największy i kawy. Może nie istnieć. Ale czasem muszę zjeść jak mi za bardzo cukier leci. Choć ostatnio zwróciłam batonika całego jakiego zjadlam 😭😭😭

A daj spokój jak zawsze robiłam planowane zakupy na tydzień cały, gotowałam obiad na dwa dni albo jak zupę to gotowałam zawsze dzien wczesniej a Teraz? Codziennie do sklepu bo nigdy nie wiem co dam radę zjeść. A samo wejście do sklepu i mnie mdli na widok jedzenia.
mam tak samo zawsze zakupy na cały tydzień, teraz chodzę codziennie i na bieżąco robię obiad. Aczkolwiek często jest też tak, że mam ochotę a jak już ugotuje to się odechce 😂
 
reklama
Mnie nie mecza mdlosci ani wymioty,ale ta ciąża jest inna ,całkiem inna ,od samego początku mam mega ból piersi ,ale taki ze jak ściągam stanik to skrecam się z bólu i w sumie tyle jeśli chodzi o efekty bycia w ciąży, odliczam bardzo do ruchów dziecka

Moj lekarz jeszcze nie widział wyników, wszystko mam w miarę w normach tylko tsh 3,6 a u was jakie tsh? Pewnie będę brała tabsy na to
 
Mnie nie mecza mdlosci ani wymioty,ale ta ciąża jest inna ,całkiem inna ,od samego początku mam mega ból piersi ,ale taki ze jak ściągam stanik to skrecam się z bólu i w sumie tyle jeśli chodzi o efekty bycia w ciąży, odliczam bardzo do ruchów dziecka

Moj lekarz jeszcze nie widział wyników, wszystko mam w miarę w normach tylko tsh 3,6 a u was jakie tsh? Pewnie będę brała tabsy na to
Ja mam hashimoto i jak zaszłam to od razu zrobiłam tsh i wyszło 5 szybko mi zbili do 0.5 teraz mam około 0.8-1 podobno dobrze koło jedynki trzymac.
 
Dziewczyny, jestem w 9+5 tc. Wczoraj rano pojawiły się plamienia z żywej krwi a wieczorem krwawienie. Trafiłam do szpitala. Lekarz na USG stwierdził że z dzidziusiem wszystko w porządku (to najważniejsze❤️), szyjka zamknięta więc nie widzi zagrożenia dla ciąży, ale nie widzi ogniska krwawienia. I nie potrafi powiedzieć skąd ta krew.
Miała może któraś z Was podobnie? Dzisiaj dalej krwawie, biorę duphaston. Czy powodem mogło być to że odstawiłam na 3 dni Luteinę?
 
reklama
Ja wszystko rozumiem i za złe nikomu przecież nie będę miała. Mi jakoś lepiej wychodzi obserwowanie jak udzielanie się 😁 ja na bardzo wielu rzeczach co do ciąży się nie znam 🤭 dużo dowiaduję się tutaj właśnie co piszecie. Ja to nieraz wydaje mi się że zdania uklecic nie umiem więc nie pisze.
U mnie 11tydz 2dni,objawy przeszły ale okazało się że wszystko jest ok.
Zachcianek raczej nie mam, a dziś po wejściu na wagę okazało się że już 2,5kg przybrałam od 20 kwietnia i nawet niewiem czy to nie za dużo. Od dziecka mam tendencje do tycia, do szczupłych nie należę. Mąż dziś mi powiedział że brzusio zaczyna już się pokazywać i że duża będę 🤭😁😱
Pisały dziewczyny o BOBIE, nie mam co tu dużo mówić bo nie lubię. A może i tak nie powinnam mówić bo nawet go nie jadłam.
Na słodycze zawsze musze mieć smaka i nawet teraz do nich mnie nie ciągnie. Może jakaś inna jestem 😁

Mam tak samo że bardziej lubię obserwować niż się udzielać :) a forum odkryłam dopiero tydzień temu i przejrzałam całe 900 stron wątku aż w końcu wczoraj udało mi się dojść do końca. :D
 
Do góry