reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

achh mąż mnie pytał ostatnio czy chce , a ja durna mu na to że chyba nie ...teraz tak myślę że durna jestem, mógł zamówić 🤣
Za to muszę więcej owoców jeść bo te batoniki zapierają 🙈 nie wiem jak u ciebie 🤣

Jak tam twoje śniadania ? Co aktualnie jadasz ? Bo coś podobne mamy smaki więc pytam 🤣 u mnie chwilowo tosty z serem i keczupem 🤤🤤🤤🤣
Ja bym mogła tylko na tostach funkcjonować 😃❤️
 
reklama
u mnie też ostatnio ucichły ale po to żeby po 2 dniach wrócić i zepsuć mi weekend 🤣 12+4 a mialam nadzieję że już mdłości nie wroca
może odejdą za chwilę . Ja się cieszę jak durna 2 dni bez wymiotów , ale dziś trochę mdłości było i hols miętowy pomógł 🙈😂 nawet obieranie mięsa mnie nie ruszyło .
Aktualnie 13+2
 
Dziewczyny za mną chodzi to. Boze jak patrzę to połykam na raz. Najgorzej, że nie dostanę tego juz dzisiaj nigdzie 😭😭😭😭
 

Załączniki

  • 768cea0b-8e8d-4046-a898-27fe990272c3.jpg
    768cea0b-8e8d-4046-a898-27fe990272c3.jpg
    82,8 KB · Wyświetleń: 35
achh mąż mnie pytał ostatnio czy chce , a ja durna mu na to że chyba nie ...teraz tak myślę że durna jestem, mógł zamówić 🤣
Za to muszę więcej owoców jeść bo te batoniki zapierają 🙈 nie wiem jak u ciebie 🤣

Jak tam twoje śniadania ? Co aktualnie jadasz ? Bo coś podobne mamy smaki więc pytam 🤣 u mnie chwilowo tosty z serem i keczupem 🤤🤤🤤🤣
Haha ja tez staram się przemycić owoce i warzywa i chociaż sok raz dziennie wyciskam i kefir staram się wypić. Ale na sniadanie to wlatuje kanapka z serkiem topionym i pomidorem 😂😂 tak za mną chodził serek topiony 🤤🤤🤣
 
Witamy! Napisz coś o sobie ☺️ Niektóre z nas już tu się udzielają od przeszło 2 miesięcy 😁 jesteś już po prenatalnych? z jakiego miasta?

Tak, jestem już po prenatalnych wszystko ok oprócz wystąpienia stanu przedrzucawkowego bo jest 1:45 Mieszkam w okolicach Warszawy ale od dłuższego czasu za granicą :) Ogólnie nie lubię się udzielać na forum ale przy pierwszej ciąży bardzo dużo się można od was dowiedzieć a ja jestem całkiem zielona w te sprawy ciążowe. 🤦
 
reklama
Do góry