reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Oj tak to się nie da, nie wystarczy kupić produkty, żeby umieć się pomalować 😁 jak sie umie, to każdym kosmetykiem da się pomalować, a jak ktoś nie umie, to najdrozsze i najbardziej profesjonalne kosmetyki nic nie dadzą bez umiejętności.
Polecilam tam wyżej produkty które są mega tanie, a na prawdę świetnej jakości idealne do nauki makijażu. Jeżeli chodzi o Cienie to drogeryjnych nie znam totalnie.
Dzięki! Chodzi mi właśnie o zbudowanie takiej bazy :) miałam resibo, ale średnio...
 
reklama
Dobra udało się zmienić nick ,to jestem ja bajdelka35 ,chce zostać z wami

Termin mam na 19 grudnia, prenatalne 9 czerwca do tego czasu bardzo się stresuje

Czy jest tu ciężarna z większą masa? Obawiam się że na prenatalnych nie bedzie nic widac przez te moje powłoki brzuszne

Mam też problem z ciesnieniem ,biore juz leki
Oby wszystko było dobrze ze mną i dzieckiem
Będę się do was odzywac
jeśli będzie taka potrzeba, to zrobią usg dopochwowo. Nie martw się ;) ja jestem drobniejsza i i tak pierwsze prenatalne skończyło się właśnie dopochwowo bo nie wszystko było dobrze widać przez powłoki :)
 
Powiedzcie mi, czy jakbym miała jakąś poważną infekcję to wyszłoby to w cytologii? Na jednej z wizyt, kiedy z moim poprzednim lekarzem omawialiśmy wyniki cyto, wspomniałam mu wtedy, że mam dużo wydzieliny (było jej więcej nic zazwyczaj i w dalszym ciągu mam jej dużo) a on mi odpowiedział, że nie ma się czym przejmować, bo w cytologii nic nie wyszło. Tylko że cytologia to przecież nie jest posiew 🤔 I teraz zgłupiałam. W ogóle czuje, że muszę zacząć ciążę tak jakby "od początku" z nowym lekarzem, bo totalnie teraz nie ufam w jakiekolwiek słowa mojego poprzedniego prowadzącego 🙈 Począwszy od suplementacji po wyniki moich badań.
 
Powiedzcie mi, czy jakbym miała jakąś poważną infekcję to wyszłoby to w cytologii? Na jednej z wizyt, kiedy z moim poprzednim lekarzem omawialiśmy wyniki cyto, wspomniałam mu wtedy, że mam dużo wydzieliny (było jej więcej nic zazwyczaj i w dalszym ciągu mam jej dużo) a on mi odpowiedział, że nie ma się czym przejmować, bo w cytologii nic nie wyszło. Tylko że cytologia to przecież nie jest posiew 🤔 I teraz zgłupiałam. W ogóle czuje, że muszę zacząć ciążę tak jakby "od początku" z nowym lekarzem, bo totalnie teraz nie ufam w jakiekolwiek słowa mojego poprzedniego prowadzącego 🙈 Począwszy od suplementacji po wyniki moich badań.
Mi wyszedl stan zapalny w cytologii i dostałam leczenie na infekcje :)
0C7F1F62-E810-40AF-9703-1AC248DE3492.jpeg
 
To coś a'la fasola, tylko lepsze ;) U mnie zawsze się jadło gotowane w solonej wodzie, a znowu u męża oprócz tego jeszcze z kawałkiem masła na wierzch (tak, żeby się rozpuściło). A, i niektórzy obierają ze skórek, a inni nie :)
Ja gotowany i bez skórki, z tym ,że ja nie solę , to masełko mnie przekonuje 🤤 spróbuję 🤩
 
cześć! Tez jestem Marta i jestem z Trójmiasta! 😄

Super, ze się odezwalas. Gdzie robisz prenatalne? :)
Chodzę prywatnie do Matkowskiego na Morenie. Na usg prelantalne polecił mi Augustyniaka z tej samej przychodni. Na Pappae się nie zdecydowałam bo czytałam dużo negatywnych opinii, że niby to tylko statystyka itd. Gdyby na USG wyszło coś nie tak, to chce zrobić NIFTY
 
W sensie prywatnie i NFZ, ponieważ mój lekarz nie chce mnie widzieć częściej niż co 4 tygodnie, a ja po 3 ciążach biochemicznych, 3 latach starań i codziennym plamieniu zwyczajnie psychicznie nie jestem w stanie wytrzymać :( także ustawiłam sobie USG co 2 tygodnie u 2 lekarzy naprzemiennie ☺️☺️
No i super! Tutaj też lekarz nie chce mnie widzieć częściej niż co 4 tyg, więc chodzę do innego podejrzeć co i jak 😊 w pierwszej i drugiej ciąży takie rzadkie wizyty mi w ogóle nie przeszkadzały, ale tak jak piszesz po poronieniu w głowie kiełkuje ziarenko i po co się stresować.. jak można pójść i mieć spokojną głowę..
 
reklama
U mnie wynik był taki, nie znam się na tym i oddałam się w ręce kogoś komu ufałam i wierzyłam, że wie co robi 🙈
O, to nie wiem. Moze przesadziłam, ze dostałam leczenie, ale zalecił mi stosowanie probiotyku przez jakiś czas. Na pewno wie co robi :) Nie wiem…zawsze możesz zrobić biocenozę. A kiedy masz teraz wizytę?
 
Do góry