reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Pocieszyłyście mnie 🙈 na szczęście mój Śp. Teść jak kupował mieszkanie, w którym mieszkamy kupił je na parterze,😅😅😅 jakbym miała wychodzic na jakiekolwiek piętro, to bym chyba z psem nawet nie wyszła 🤣
Dla pocieszenia ja mieszkam na 4 piętrze bez windy 🙉 przed porodem pewnie będę po nich spacerować 😁🙂
 
reklama
Poczekać poczekam wiadomo ale tak się stresuje, denerwuje. Na tym punkcie jestem bardzo przewrazliwiona. Z mężem staramy się już 10lat 😔 2 lata temu pierwszy raz się udało ale poroniłam w 8tyg 😭 więc to moja druga ciąża na której pierwszy raz w 7tyg6dni usłyszałam bicie serduszka. Ale takie czarne myśli mam w głowie których nie potrafię wyrzucić.
Ja tez dzisiaj jestem 10+3 i objawy typu senność, ból piersi tez mi przeszły- mdlosci nie miałam. Sprawdzałam dzisiaj detektorem i serduszko bije ❤ u Ciebie tez na pewno wszystko ok, trzymam kciuki ✊
 
Ja czekam na genetyka, wyliczy ryzyko, ale z uwagi na wiek pewnie będzie w okolicach 1:500-1:800. Zobaczymy, co zasugeruje. USG super 🥰
a ile masz lat? Mnie wczoraj ta lekarka opowiedzielila bo powiedziałam że pappa to statystyka . Potwierdziła to co mówi mój gin że USG jest najważniejsze ale oni tych wyników z pappy i tych obliczeń nie biorą z kosmosu i to nie tyle chodzi o ryzyko urodzenia chorego dziecka bo nawet 1:200 to jest niskie ryzyko według opinii lekarzy ale chodzi o to że właśnie pokazuje ryzyko hipotrofii, porodu przedwczesnego i wiele innych i wtedy działają od 16 tyg. Tak na mnie z tym naskoczyla. Tak samo z płcią zresztą. Że na tym etapie to można sobie wróżyć , a ona wróżka nie jest tylko lekarzem i dla niej liczą się tylko fakty. A strzelać to może na strzelnicy a nie jeśli chodzi o tak ważną kwestię. Sprawdzalam kobietę i ma bardzo dużo pozytywnych opinii i faktycznie mój mąż mówi że zachwycony jest tym jak wszystko nam wytłumaczyła, tak dosłownie. Aha jeszcze o te farby pytałam, powiedziała że można farbować, malować paznokcie...bo jeśli coś w tym jest chemicznego jakiś amoniak czy coś to tego są tak małe ilości że nie ma o czym gadać.
Wam przechodzi a mnie w 12 bierze na wymioty, jak wcześniej nie miałam 😅 a na każdej apce napisali że wtedy przechodzi 😄


ooo w moje urodziny ❣️ powodzenia 😍
mi też się nasiliły ale tylko rano a wcześniej miałam cały dzień praktycznie.

Dziewczyny jak mi się nie chce iść do pracy. Deszcz leje, oczy się zamykają. To będzie ciężko dzień
 
a ile masz lat? Mnie wczoraj ta lekarka opowiedzielila bo powiedziałam że pappa to statystyka . Potwierdziła to co mówi mój gin że USG jest najważniejsze ale oni tych wyników z pappy i tych obliczeń nie biorą z kosmosu i to nie tyle chodzi o ryzyko urodzenia chorego dziecka bo nawet 1:200 to jest niskie ryzyko według opinii lekarzy ale chodzi o to że właśnie pokazuje ryzyko hipotrofii, porodu przedwczesnego i wiele innych i wtedy działają od 16 tyg. Tak na mnie z tym naskoczyla. Tak samo z płcią zresztą. Że na tym etapie to można sobie wróżyć , a ona wróżka nie jest tylko lekarzem i dla niej liczą się tylko fakty. A strzelać to może na strzelnicy a nie jeśli chodzi o tak ważną kwestię. Sprawdzalam kobietę i ma bardzo dużo pozytywnych opinii i faktycznie mój mąż mówi że zachwycony jest tym jak wszystko nam wytłumaczyła, tak dosłownie. Aha jeszcze o te farby pytałam, powiedziała że można farbować, malować paznokcie...bo jeśli coś w tym jest chemicznego jakiś amoniak czy coś to tego są tak małe ilości że nie ma o czym gadać.
mi też się nasiliły ale tylko rano a wcześniej miałam cały dzień praktycznie.

Dziewczyny jak mi się nie chce iść do pracy. Deszcz leje, oczy się zamykają. To będzie ciężko dzień
Ja dziś z pracą mam to samo, w nocy obudziłam się i przez 2 godziny nie mogłam spać, a teraz chodzę jak zombie 🧟‍♀️ Oby szybko dzień zleciał, tego życzę 😘
 
Ja dziś z pracą mam to samo, w nocy obudziłam się i przez 2 godziny nie mogłam spać, a teraz chodzę jak zombie 🧟‍♀️ Oby szybko dzień zleciał, tego życzę 😘
ani mi nie mów. Myśmy poszli spać koło północy, bo moja mała u rodziców moich śpi dwie noce a myśmy chcieli z pieskiem posiedzieć. I potem już spać nie mogłam, potem siku, potem coś. I jeszcze głowa mnie boli 🤷 ciężki dzień w pracy będzie
 
reklama
Wam przechodzi a mnie w 12 bierze na wymioty, jak wcześniej nie miałam 😅 a na każdej apce napisali że wtedy przechodzi 😄


ooo w moje urodziny ❣️ powodzenia 😍
Powiem Ci ze ja tez właśnie mam 12+0 i wcześniej w ogóle ani wymiotów/mdlosci nic a teraz w ciągu dnia zdarzają mi się takie rewolucje ze w żołądku się przewraca 🙈 na szczęście wymiotów z tego nie ma, ale kto wie co będzie dalej 🤭

A co do pogody to faktycznie nie pomaga, ja nie mialam siły się zwlec z łóżka , najchetniej bym już tam wróciła 😴
 
Do góry