reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Mnie tez kolejny dzień boli brzuch.. ale to chyba taki okres. Co ma się rozciągnąć to się musi rozciągnąć..
Jak na złość jeszcze mdłości mam od rana.. takie, ze bym zawinęła się do łóżka i poszła spać . :(
 
Z tym bólem głowy to coś jest na rzeczy...mnie też dziś boli głowa 😞
Do tego córka (ta młodsza) mi się pochorowala ...wstała z 39 temperatura ...masakra 🥺
Zycze zdrowka dla corki.
Moje poszly do przedszkola syn ma wolne bo 8 klasy pisza egzaminy .
Ja dzisiaj czuje sie normalnie piersi prawie nie bola mdlosci nie ma ale dzisiaj 13+1 moze juz nie wroca.
Biore ta insuline na noc juz 14 j i ten cukier nie chce spadac tzn teraz mam 98-97 dzisiaj za to 100 juz nie wiem co jesc zeby bylo lepiej . 1 czerwca mam teleporade z diabetolog mam nadzieje ze do tego czasu spadnie ten cukier mam zwiekszac dawke codziennie az dojde do ponizej 90. W poprzednich ciazach mialam inna insuline i inaczej dzialala.
Po posilkach mam super cukier.
 
Witam!
Dziś wypada mi 10tydzien i 3dni.
W piątek kontrolna wizyta u gin po 3tygodniach.
Mam dziwne przeczucie ze jest coś nie tak, od kilku dni ustąpiły objawy jakie wcześniej miałam, bóle piersi, senność, mdlosci.
Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś Betę. Wynik jest 75807, oczywiście w czwartek powtórzę.
Tylko czy ten dzisiejszy wynik nie jest za niski?! Proszę o prawdę eh
Ja jestem na początku 10tego tygodnia, wcześniej tylko mocna senność i lekka wrażliwość piersi, od dwóch tygodni kompletnie zero objawów. Dzisiaj idę na USG, żeby zobaczyć czy torbiel się wchłania, więc przy okazji sprawdzę co słychac u tego łaskawego dziecka :) przeglądając forum stwierdzam, że nie ma się co przejmować brakiem objawowy, tylko cieszyć :)
 
Zycze zdrowka dla corki.
Moje poszly do przedszkola syn ma wolne bo 8 klasy pisza egzaminy .
Ja dzisiaj czuje sie normalnie piersi prawie nie bola mdlosci nie ma ale dzisiaj 13+1 moze juz nie wroca.
Biore ta insuline na noc juz 14 j i ten cukier nie chce spadac tzn teraz mam 98-97 dzisiaj za to 100 juz nie wiem co jesc zeby bylo lepiej . 1 czerwca mam teleporade z diabetolog mam nadzieje ze do tego czasu spadnie ten cukier mam zwiekszac dawke codziennie az dojde do ponizej 90. W poprzednich ciazach mialam inna insuline i inaczej dzialala.
Po posilkach mam super cukier.

Dziękuje ❤️ u mnie już wszystkie dzieciaki zostały w domu bo nie miałam jak zawieź syna do przedszkola a córka starsza właśnie siedzi w domu bo egzaminy .


Co do cukru to bardzo współczuję 😞 to jest ciężko potem zjeść by nie mieć takiego cukru 🥺
Ale trzymam kciuki by zaczął spadać ✊
 
reklama
@marsi89 w lipcu kończę 39. Jakoś chyba emocje musiały zejść... Moja koleżanka miała ryzyko 1:30. Zdrowa córka. Obok na sali leżała z babką gdzie podobne ryzyko i dziecko z zespołem Downa. Trudno. Żaden test nie dam mi w 100 pewności. Chyba już wolę jechać na te wakacje 🤣🤣🤣
 
Do góry