reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Ok ja się waham i cykam a mówił ci ile czasu czeka się na wynik ja mam wizytę 2 czerwca i mam podjąć decyzję czy chce czy nie chce ale mijają dni a ja nie wiem czy chce
wiesz co mam 13 wizytę z usg a następne ide do labu obok i pobierają mi krew do tego podwójnego testu i wyniki w ciągu kilku dni od razu z certyfikatem ;) robię bo wiem ze to tylko statystyki i ze może coś wyjść i może nie wyjść, ale doktorek ma dobry sprzęt wiec wierze ze jak coś uda się wyłapać jakieś niejasności - trzeba myśleć pozytywnie ! I tak kochać będę 🤍
 
Hej 😘 ja już po badaniu prenatalnym.
Niby wszystko dobrze, a jakoś nie do końca zadowolona jestem z tego badania. Lekarz mnie wkurzał 🙈 mąż twierdzi, że wszystko było okej i że wymyślam jak zwykle, no ale wkurzał się np na moje dziecko że się źle ułożyło "no nic tu nie zbadamy jak on tak będzie ułożony..." i wzdychał cały czas. Słyszałam że każą wtedy poskakać czy zjeść coś słodkiego, a on nic... Sama to zasugerowałam to stwierdził, że nic to nie da. W końcu jakoś pomierzył, ale nie uważam żeby to było dokładne 🤷🏻‍♀️ zastanawiałam się po co wizyta jutro u mojego doktorka, ale teraz ogromnie się z niej cieszę 😁
jejku jak już tu pięknie wszystko widać 😭😭😭 ja jestem miesiąc za wami bo końcówka grudnia i prenatalne mam dopiero 21 czerwca. Jak ją to wytrzymam 😉
 
Ja mam prenatalne tego samego dnia co Ty i też zazdroszczę dziewczyną że już są po 🥰
ale powiem szczerze, że czytając wpisy dziewczyn wiem a co się szykować i w ogóle. Generalnie wszystko jest dla mnie nowe, jak dziecko we mgle a tak jak jestem miesiąc do tyłu to już tu dziewczyny na grupie wszystko wyjaśnią 😉 oczywiście ciężko się czeka, ale wcale nie narzekam 🙂
 
ale powiem szczerze, że czytając wpisy dziewczyn wiem a co się szykować i w ogóle. Generalnie wszystko jest dla mnie nowe, jak dziecko we mgle a tak jak jestem miesiąc do tyłu to już tu dziewczyny na grupie wszystko wyjaśnią 😉 oczywiście ciężko się czeka, ale wcale nie narzekam 🙂
To też prawda ;) tak bym się stresowała bardziej że nie wiem co mnie czeka
 
To też prawda ;) tak bym się stresowała bardziej że nie wiem co mnie czeka
wiele rzeczy mogło by się zapomnieć przeoczyć. A tak to po doświadczeniu dziewczyn nawet wiem o co pytać. Tak to bym siedziała na wizycie i nie wiedziała o co chodzi 😉 ale powiem szczerze, że super wyglądają te zdjęcia z prenatalnych .
 
reklama
wiesz co mam 13 wizytę z usg a następne ide do labu obok i pobierają mi krew do tego podwójnego testu i wyniki w ciągu kilku dni od razu z certyfikatem ;) robię bo wiem ze to tylko statystyki i ze może coś wyjść i może nie wyjść, ale doktorek ma dobry sprzęt wiec wierze ze jak coś uda się wyłapać jakieś niejasności - trzeba myśleć pozytywnie ! I tak kochać b
 
Do góry