reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
mozna. Ja jak leżałam na oddziale po poronieniu to dużo rozmawiałam z taką jedną położna. I mówi że ona to nawet trwała ondulację robiła sobie w ciąży ale czekała do drugiego trymestru.
mnie co wieczór boli brzuch jak na okres, więc to chyba norma.
cały czas można. U nas na innej grupie jest dziewczyną co jest dentystki i powiedziała że cała ciąże można znieczulenie, tylko powiedzieć o ciąży. Tylko z rwaniem poczekać do drugiego trymestru jak coś. Mój gin powiedział że też można znieczulenie cały czas że to jest bezpieczniejsze niż ten stres jak robi zęba bez znieczulenia. Mi plombowala zęba w 9 tyg. I powiedziała że teraz znieczulenia są takie co nie szkodzą dziecku więc spokojnie można tylko zaznacz że jesteś w ciazy. Ja w każdej ciąży chodziłam do dentysty i brałam znieczulenie..A lepiej leczyć zęby bo w ciąży lubią się psuć. Mojej mamie po ciąży ze mną wypadku wszystkie zęby 😱 w wieku 25 lat. Ja na szczęście mam jeszcze wszystkie ale ja też bardzo dbam o nie.

Oh dziewczyny, jednak mój mąż jedzie ze mną na te prenatalne. Ale gdzie tam 19. Jestem spokojna, tzn. stresuje się, ale bardziej stresuje mnie sytuacja z pieskiem. W ogole całą noc nie spałam bo pieso się kręcił po domu, oczy mam zapuchnięte z płaczu. Na dodatek moja mała siedzi ze mną w pracy bo kaszle i gardło ja boli a wszyscy z rodziny na pogrzeb jadą. Jeszcze takie mdłości miałam rano, jak nigdy. Ale zjadłam jogurt z siemieniem lnianym i już lepiej. Wczoraj wieczorem już schiz bo cyce przestały boleć, potem zaczęły i tak się wkolo coś. Wczoraj tak mówię do męża: zaczęło się srac od lutego 2021. Wyrostek w ciąży, zapalenie otrzewnej, sepsa, poronienie w 19 tyg. Potem w październiku kolejne poronienie. W styczniu covid załapałam i też ciężko go przeszłam, potem męża z pracy wyrzucili bezpodstawnie, teraz ta ciężka sytuacja z pieskiem. Mam nadzieję że to dzieciątko da takie ukojenie, że przełamie ta zła passę. Że teraz już będzie dobrze.
Może teraz jest lepsza technologia, mi powiedziała gin., że po 12 tygodniu można znieczulać, tak też w internecie w przeważającej mierze piszą, że lepiej nie w momencie kształtowania się organów.
 
Kobietki jak i Was z apetytem i wagą? Ja bym teraz mogła jeść i jeść, aż generalnie jestem przerażona
Ja nie mam apetytu. Tzn robię się głodna i w ogóle ale nie wiem co jeść żeby mi weszło. Ogólnie tragedia. Pół kilo spadło od wizyty do wizyty. Ale mam delikatna nadwagę więc to nawet dobrze.

Dziękuje za słowa otuchy.
Dzisiaj cały czas krwawię i mam skurcze bolesne. Niestety znam już ten scenariusz i bardzo się boje. Nie wiem nawet kiedy mam jechać do szpitala…
Trzymaj się Kochana ❤️❤️❤️ może jeszcze nie jest nic przesądzone ❤️❤️❤️


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty laseczki 😘😘😘
 
Hej 😘 ja już po badaniu prenatalnym.
Niby wszystko dobrze, a jakoś nie do końca zadowolona jestem z tego badania. Lekarz mnie wkurzał 🙈 mąż twierdzi, że wszystko było okej i że wymyślam jak zwykle, no ale wkurzał się np na moje dziecko że się źle ułożyło "no nic tu nie zbadamy jak on tak będzie ułożony..." i wzdychał cały czas. Słyszałam że każą wtedy poskakać czy zjeść coś słodkiego, a on nic... Sama to zasugerowałam to stwierdził, że nic to nie da. W końcu jakoś pomierzył, ale nie uważam żeby to było dokładne 🤷🏻‍♀️ zastanawiałam się po co wizyta jutro u mojego doktorka, ale teraz ogromnie się z niej cieszę 😁
Piekna fotka i wyniki 🥰 a lekarzem się nie przejmuj, niektórzy maja takie humorki 🙄
 
Ale teoretycznie ryzyko masz bardzo niskie....opis masz super, serio. Myślę że każda z nas ma jakieś wyobrażenia tego badania i chciałaby, aby były spełnione, a tak się zwyczajnie nie da...
Tak, mój mąż też mi to mówi "jak zwykle sobie coś wyobraziłaś już i jak nie było po Twojej myśli to jesteś zła" 🤣
O rany co za gościu 😡
Nie dziwię Ci się że się wkurzyłas, mnie by to też wkurzyło . On powinien dużo mówić opowiadać czy wszystko ok a nie stękać że dziecko jest źle ułożone itp 😡

Ciekawe czy u mnie też będzie taki lekarz od 7bolesci czy będzie spoko...coś mi się kojarzy że on był ten lekarz bardzo dziwny ale reki nie dam se uciąć
No później stwierdziłam, że może przez tą 6 godzinę nie wyspał się biedaczek, ale no nie moja wina. Jak mu ciężko pracować tak rano to niech, ustali późniejsze godziny pracy. Ja w soboty pracuje od 6, ale nie lekceważę moich klientek, a na tygodniu ustalam sobie tak godziny, żeby się wyspać, a nie zrywać z samego rana 😁 eh może znajdę w końcu mojego wymarzonego lekarza 🙈❤️

Trzymam kciuki za Twoją wizytę i prenatalne! ❤️❤️❤️ Oby Ciebie nikt dzisiaj nie wkurzał! 😁😘😘😘
 
reklama
Tak, mój mąż też mi to mówi "jak zwykle sobie coś wyobraziłaś już i jak nie było po Twojej myśli to jesteś zła" 🤣

No później stwierdziłam, że może przez tą 6 godzinę nie wyspał się biedaczek, ale no nie moja wina. Jak mu ciężko pracować tak rano to niech, ustali późniejsze godziny pracy. Ja w soboty pracuje od 6, ale nie lekceważę moich klientek, a na tygodniu ustalam sobie tak godziny, żeby się wyspać, a nie zrywać z samego rana 😁 eh może znajdę w końcu mojego wymarzonego lekarza 🙈❤️

Trzymam kciuki za Twoją wizytę i prenatalne! ❤️❤️❤️ Oby Ciebie nikt dzisiaj nie wkurzał! 😁😘😘😘

Dziękuje ❤️ trzymaj mocno kciuki bo już jestem cała posrana 🙈😂

Co do lekarza ...fakt jak się boroczek nie wysłał to mógł nie przychodzić do roboty na tą godzinę 😡 ycchhhhhh nie lubię takich lekarzy którzy są naburmuszeni życiem 😡
Dobra mi się już udziela Twoja złość na tego lekarza 😂😂😂

Życzę Ci żebyś znalazła najlepszego lekarza jakiego można mieć w ciąży ❤️
 
Do góry