reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Już po badaniach prenatalnych. Ryzyko trisomii dość niskie bo 1 na 11500 dla zespołu Downa, a dla pozostałych poniżej 1 na 20000. Ogólnie dzidzia szalała dzisiaj w brzuchu, cały czas podskakiwała i wierciła się 😁. Płci na razie nie pokazała ale może 21-ego czerwca na kolejnej wizycie uda nam się podejrzeć. Ma 6cm obecnie, serduszko dalej wszystko dobrze. Ogólnie powiedziała lekarka że z USG na razie wszystko pięknie wygląda 🥰. Ale widok jak szaleje i się rusza wzruszający! Wcześniej się tak nie wzruszałam jak dzisiaj 😊.
Ale cudowna fotka! Śliczne maleństwo ❤️ I super, że wyniki takie dobre!
 
reklama
Już po badaniach prenatalnych. Ryzyko trisomii dość niskie bo 1 na 11500 dla zespołu Downa, a dla pozostałych poniżej 1 na 20000. Ogólnie dzidzia szalała dzisiaj w brzuchu, cały czas podskakiwała i wierciła się 😁. Płci na razie nie pokazała ale może 21-ego czerwca na kolejnej wizycie uda nam się podejrzeć. Ma 6cm obecnie, serduszko dalej wszystko dobrze. Ogólnie powiedziała lekarka że z USG na razie wszystko pięknie wygląda 🥰. Ale widok jak szaleje i się rusza wzruszający! Wcześniej się tak nie wzruszałam jak dzisiaj 😊.

Powiedz mi miałaś robione USG przez brzuch ?
 
Już po badaniach prenatalnych. Ryzyko trisomii dość niskie bo 1 na 11500 dla zespołu Downa, a dla pozostałych poniżej 1 na 20000. Ogólnie dzidzia szalała dzisiaj w brzuchu, cały czas podskakiwała i wierciła się 😁. Płci na razie nie pokazała ale może 21-ego czerwca na kolejnej wizycie uda nam się podejrzeć. Ma 6cm obecnie, serduszko dalej wszystko dobrze. Ogólnie powiedziała lekarka że z USG na razie wszystko pięknie wygląda 🥰. Ale widok jak szaleje i się rusza wzruszający! Wcześniej się tak nie wzruszałam jak dzisiaj 😊.
Super wiadomosci!!! Ze zdjęcia z nub theory wygląda na dziewczynkę 💗💗💗
 
A ja dziewczyny nie wiem czy w ogóle pojadę na to prentalne jutro. Mój mąż z piesem ma być na 16 na kroplówce i z 2h lekko leci ta kroplówką, więc nie da rady ze mną pojechać. Reszta rodziny na pogrzebie będzie. Jeszcze na moją przyjaciółkę liczę bo ma auto u mechanika i może na jutro zrobią. Dzwoniłam żeby przełożyć te prenatalne ale kobita mi powiedziała że w tym tygodniu nie mają miejsc już a ja jestem już 12 tc i mam dać znać do wieczora czy będę czy nie. Jeszcze mój mi wyskoczył że pies na jego głowie jest bo ja sobie w pracy siedze i mam wszystko gdzies i że pies jest teraz najważniejszy a każde USG jest ok i jechać na prenatalne to nie trzeba. Powiem wam że poczułam się jak śmieć. Bo wie jak się bałam tych prenatlanych i jak ważne było żeby to on był ze mną. A siedzę od rana w pracy i płacze bo tu pies, tu wujek tu komplikacje z tymi prenatalnymi. I też mi nie jest łatwo a jemu się wydaje że po mnie to spływa.
a taksówka nie wchodzi w grę?
Ja pamietam, że jak nasz piesio miał babeszjozę to pierwsze kilka kroplówek dostawał dożylnie, a później podskórna i to szło o wiele szybciej. Może to też jest jakieś rozwiązanie.
 
reklama
Do góry