reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Cześć Dziewczyny! Czy mogę do Was dołączyć? Jestem w drugiej ciąży, mamy już synka, 17miesiecy,A nasz drugi dzieciaczek ma termin na 29grudnia. Dopiero idę zrobić wszystkie badania, ale tydzień temu na usg było widać piękne serduszko więc mam nadzieję, że jest wszystko Ok🥰 podczytuje Was już od jakiegoś czasu tylko się jakoś bałam dołączyć (jeszcze mam do nadrobienia 100stron😁), nigdy nie byłam na żadnym forum🙂
Dołączaj śmiało, my nie gryziemy! (może dlatego, że większość ma mdłości 😛 ). Witamy i gratulacje, super, że pierwsze stresy już za Tobą i oby tak dalej! ❤️
 
Dokładnie, zdecydowanie odetchnęłam ☺️☺️

No niestety cała ciąże, bo z nim nic nie zrobię i przy każdym podrażnieniu (w piąteczek czeka mnie cytologia 😰), za dużym wysiłku czy napięciu może zacząć plamić czy krwawić 😰 także póki nie będę miała dużego krwotoku to mam się nie stresować, bo taki będzie urok tej ciąży 🤷🏼‍♀️
najważniejsze ze z maleństwem wszystko dobrze i czarne myśli można usunąć z głowy. Ja czekam na zaspie w grudniu, pamiętaj!
 
najważniejsze ze z maleństwem wszystko dobrze i czarne myśli można usunąć z głowy. Ja czekam na zaspie w grudniu, pamiętaj!
Ja po prostu przecieram szlaki na sorze na Zaspie i robię rozeznanie w lekarzach i położnych 😂😅
A tak serio, byłam przerażona, a teraz radość w oczach! W grudniu się widzimy 😎
 
reklama
a ja wzdęcia i bezuch jak balon.. a wcale nie jadłam nic wzdymajacego :(
no ja też właśnie nic takiego nie zjadłam. A tak mi brzuchala wywaliło jak bym przynajmniej w piątym miesiącu na była. Chyba dzieciątko będzie smrodziuszkiem po tatusiu bo oj sobie czasem lubi walnąć . Ale dzisiaj to ja go za wszystkie czasy zagazuje 😉
 
Do góry