reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Hej dziewczyny, mnie z kolei dokucza od wczoraj ból krzyża jestem dzisiaj 10+5 nie wiem czy się martwić czy to normalne, ma któraś z was podobnie ?
Jestem w 11 tc i też od kilku dni mam ból krzyża. Byłam w czwartek u lekarza i wszystko było w porządku. Mam nadzieję , że to nic złego nie oznacza..
 
reklama
Dziewczyny, któraś z was pisała ostatnio o detektorze tetna płodu. Czy mogę prosić jeszcze raz o model? Nie mogę znaleźć tego postu. Od którego tygodnia wykrywa tętno? Jestem w ciągłym stresie, że coś może pójść nie tak i myślę że to by mnie trochę uspokoiło między wizytami. 20.05 mam doktorka i usg i ciągle boję się złych wieści. Tym bardziej, że odkąd jestem tutaj na grupie kilka dziewczyn poroniła...
 
mi też czasem dokucza, jak za długo stoję w kuchni. Jak poleżę przechodzi.
ja mam monitor oddechu, super sprawa. Polecam
to chyba normalne skoro tak dużo osób to ma


Dziewczyny a ja dziś obudziłam się o 2 w nocy na siku, oczywiście macam się wiecznie po tych cyckach i nie bolaly. I już schiz🤦 rano wstałam i bolą i są mdłości. Ale kuźwa już mi głowa pracowała. Innych uspokojaam że przecież zanik i pojawienie się objawów o niczym nie świadczy a sama panikuje. Ale jutro 11 TC to te objawy już będę słabnąć z tego co pamiątam. Ale zaś dziewczyny na wizycie gdzieś w 11 TC dowiedziałam się że bliźniaki się zatrzymały na 9 tc i boje się, tak cholernie się boje tej wizyty że aż mnie skręca.
Ja tez się łapie na tym, ze cały czas szukam tych symptomów, wczoraj z głodu skręcało w brzuchu dziś już nie i się włącza myślenie ! Oszaleje😆 Wiec bardzo dobrze to rozumiem. Ale stwierdzilam, ze czy sie bede przejmowac czy nie natury nie oszukam i jesli robie wszystko co moge to bedzie dobrze :) Moja mama mi mowi, nie martw sie za duzo bo dziecko potrzebuje dobrych wibracji☺️ Wiec good vibes only i milego dnia ❤️
 
Dziewczyny, któraś z was pisała ostatnio o detektorze tetna płodu. Czy mogę prosić jeszcze raz o model? Nie mogę znaleźć tego postu. Od którego tygodnia wykrywa tętno? Jestem w ciągłym stresie, że coś może pójść nie tak i myślę że to by mnie trochę uspokoiło między wizytami. 20.05 mam doktorka i usg i ciągle boję się złych wieści. Tym bardziej, że odkąd jestem tutaj na grupie kilka dziewczyn poroniła...
Detektor tętna płodu JPD-100S6, ja swój dopiero zamówiłam (właśnie z polecenia którejś z dziewczyn tutaj), więc nie powiem jak działa i od którego tygodnia, ale oglądałam różne filmiki na YT z tym i innym sprzętem, i zdaje się że od 8 tygodnia niektórzy byli już w stanie coś usłyszeć
 
nie wiem czy mogę ale zaraz zobaczę , już jestem przerażona że wzięłam 2 apapy że mogę zaszkodzić mojemu babelkowi. Mąż już mi gada że jutro do lekarza mam iść 😣 masakra tak się dziś fatalnie czuje , i wymioty męczą 😞
Już to widzę jak robię obiad 🥺
Co do obiadu to ja na takie okazje mam w zamrażalniku pyzy/ pierogi itp. 😉
 
Detektor tętna płodu JPD-100S6, ja swój dopiero zamówiłam (właśnie z polecenia którejś z dziewczyn tutaj), więc nie powiem jak działa i od którego tygodnia, ale oglądałam różne filmiki na YT z tym i innym sprzętem, i zdaje się że od 8 tygodnia niektórzy byli już w stanie coś usłyszeć
dzięki wielkie
 
reklama
Ja tez się łapie na tym, ze cały czas szukam tych symptomów, wczoraj z głodu skręcało w brzuchu dziś już nie i się włącza myślenie ! Oszaleje😆 Wiec bardzo dobrze to rozumiem. Ale stwierdzilam, ze czy sie bede przejmowac czy nie natury nie oszukam i jesli robie wszystko co moge to bedzie dobrze :) Moja mama mi mowi, nie martw sie za duzo bo dziecko potrzebuje dobrych wibracji☺️ Wiec good vibes only i milego dnia ❤️
ja w psychiatryku wykaduje. Wiem że na nic już nie mam wpływu ale kuźwa nie przeżyłabym chyba kolejnej straty. To już dla mnie za dużo. Nie mówiąc o mojej córce. Ja właśnie przyszłam do rodziców na obiad i też mi mówią że będzie dobrze, że muszę myśleć pozytywnie ale nie umiem dziś jakoś
 
Do góry