reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja przed chwilą wróciłam z krwi. Taka wredna była ta baba co mi pobierała że jej powiedziałam że ja jakbym miała siedzieć w pracy jak za kare to bym ją zmieniła więc jej radzę to zrobić. I tak mi się chyba zlosliwie wbiła że żyłę mi rozwaliła. Kurde nie dość że człowiek płaci niemała kasę (262zl zapłaciłam) to jeszcze zero szacunku. W bani mi się na koniec zakręciło a ona do mnie że mam wołać następna osobę bo ona czasu nie ma. Żałuję że mi się wymiotować nie chciała bo bym zwróciła kolację na nią.
Jak bym miała płacić i jeszcze być niemiło traktowana to bym tam awanturę zrobiła i zamiast kłucia zwrot kasy 🤬 i reklamacja.
Poprzednio mi baba raz tak krew pobrała, że mnie potem kilka dni ręka bolała 😖 że ruszyć nią nie mogłam 😡 jeszcze tak źle tą krew pobrała, że musiałam badania powtarzać (!), bo laboratorium odrzuciło próbkę, a najgorsze, że to jeszcze krzywa cukrowa była, więc powtarzać nie można było 😓 wyniki mało wiarygodne i rozstrzelone dziwnie wartości (A ja miałam problemy z cukrami większość ciąży 😓). Chyba nie tylko ja tak miałam 🤷‍♀️ bo babka tydzień później już tam nie pracowała.
Kurczę, u mnie nigdy nie mogą znaleźć żył, mam takie super mało widoczne, ale nigdy jeszcze nie miałam takich przebojów, zawsze profeska i uspokajanie rozmową (bo zdarza mi się zasłabnąć na widok własnej krwi 🙃). Szczerze współczuję takich "profesjonalistek", trzeba się od nich trzymać z daleka i gdzie się da to głosować portfelem.
 
reklama
Powiedzcie mi jak to zrobić żeby nie zwymiotować rano a iść na badania ? Musze być na czczo + krzywa cukrowa 😖 za 2 tyg wizyta a ja nie jestem w stanie rano się zebrać i iść do laboratorium 😞
 
Ja mam odplywy energii 2-3x dziennie i musze odpoczac albo sie zdrzemnac, ale poza tym czuje sie w miare normalnie. Pogadaj z lekarzem, to moze byc normalne a moga tez byc poczatki anemii, cukrzycy albo problemow z tarczyca (czeste w ciazy). Lepiej dmuchac ma zimne.
Dzięki właśnie wyniki morfologii już przed ciążą wskazywały na anemię więc możliwe że to to...
Szukam też witamin jakiś, ale nie tabletek, bo niestety ze względu na porażenie nerwu i złe działającą mięśniówkę przełyku ma, zakaz połykania tabsów ;/ Może kojarzycie jakieś witaminy w innej formie?
 
Dzięki właśnie wyniki morfologii już przed ciążą wskazywały na anemię więc możliwe że to to...
Szukam też witamin jakiś, ale nie tabletek, bo niestety ze względu na porażenie nerwu i złe działającą mięśniówkę przełyku ma, zakaz połykania tabsów ;/ Może kojarzycie jakieś witaminy w innej formie?
Witaminy w kroplach/płynie, nie polecę Ci konkretnych bo nie kojarzę polskich, ale może ktoś coś?
 
reklama
Dzięki właśnie wyniki morfologii już przed ciążą wskazywały na anemię więc możliwe że to to...
Szukam też witamin jakiś, ale nie tabletek, bo niestety ze względu na porażenie nerwu i złe działającą mięśniówkę przełyku ma, zakaz połykania tabsów ;/ Może kojarzycie jakieś witaminy w innej formie?
Prenatal uno jest w formie proszku w osłonce - myślę, że spokojnie można otworzyć tabletkę i wysypać proszek np. na łyżkę wody czy czegoś neutralnego.
 
Do góry