reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Cześć chciałbym się przywitać mam na imię Ola jestem w 10 tyg ciąży dokładnie 10+2 . Jest to moja 6 ciąża mam 3 dzieci i 2 poronienia . Termin orientacyjnie na 2 grudnia choć z miesiączki 22 listopad ale cykle nieregularne. Umówiona już jestem na prenatalne na 17 maja . Czytam was od początku choc strach jakos nie pozwalal mi napisać ale mysle ze juz czas i mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze
 
reklama
Cześć chciałbym się przywitać mam na imię Ola jestem w 10 tyg ciąży dokładnie 10+2 . Jest to moja 6 ciąża mam 3 dzieci i 2 poronienia . Termin orientacyjnie na 2 grudnia choć z miesiączki 22 listopad ale cykle nieregularne. Umówiona już jestem na prenatalne na 17 maja . Czytam was od początku choc strach jakos nie pozwalal mi napisać ale mysle ze juz czas i mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze
witamy ❤️ rozgosc się 🙂
Masz taki sam dzień wg USG porodu co u mnie 😁 i nawet z miesiączki tak samo 🙃
 
witamy ❤️ rozgosc się 🙂
Masz taki sam dzień wg USG porodu co u mnie 😁 i nawet z miesiączki tak samo 🙃
O widzisz w każdej ciazy miałam rozbieżność. Rodzilam.w 39 tyg ciąży i raz w 38. 22 listopada mąż ma urodziny może jednak uda się wstrzelić. Ciążę jednak zawsze mam z powikłaniami tzn cukrzyca teraz nadcisnienie ( w poprzednich nie miałam) niedoczynność tarczycy , i niewydolnosc szyjki macicy także trochę tego jest ale mam nadzieję że czas do grudnia szybko zleci.
 
O widzisz w każdej ciazy miałam rozbieżność. Rodzilam.w 39 tyg ciąży i raz w 38. 22 listopada mąż ma urodziny może jednak uda się wstrzelić. Ciążę jednak zawsze mam z powikłaniami tzn cukrzyca teraz nadcisnienie ( w poprzednich nie miałam) niedoczynność tarczycy , i niewydolnosc szyjki macicy także trochę tego jest ale mam nadzieję że czas do grudnia szybko zleci.
trzymam kciuki za dotrwanie do porodu 🙂
Cukrzycę miałam w 3 ciąży więc wiem o co chodzi + podejrzenie hipotrofii płodu
 
trzymam kciuki za dotrwanie do porodu 🙂
Cukrzycę miałam w 3 ciąży więc wiem o co chodzi + podejrzenie hipotrofii płodu
Cukrzyce miałam w każdej ciazy 2 na insulinie na noc bo cukry na czczo maskara . Teraz tez słabo . Tez 17 mam diabetologa pewnie odrazu będzie insulina . Mam trochę stres taki strach wewnętrzny pierwsza ciążę poroniłam w 13 tyg i wtedy termin porodu miałam prawie taki sam jak teraz i niedługo zbliża się ten czas akurat dzien matki. Wiem że te masz 3 dzieci w domu moje maja 8lat 5 lat i 3 latka.
 
Cukrzyce miałam w każdej ciazy 2 na insulinie na noc bo cukry na czczo maskara . Teraz tez słabo . Tez 17 mam diabetologa pewnie odrazu będzie insulina . Mam trochę stres taki strach wewnętrzny pierwsza ciążę poroniłam w 13 tyg i wtedy termin porodu miałam prawie taki sam jak teraz i niedługo zbliża się ten czas akurat dzien matki. Wiem że te masz 3 dzieci w domu moje maja 8lat 5 lat i 3 latka.
rozumiem i bardzo Ci współczuję straty i to w takim tygodniu 🥺 też straciłam ciążę w styczniu ale w 5tc i jestem tutaj na forum bo nieźle dziewczyny wspierają a boje się jak cholera .
Miejmy nadzieję że teraz będzie wszystko u Ciebie dobrze i zobaczysz kolejnego bąbelka tym razem w grudniu ❤️
U mnie są zastrzyki z heparyna bo mam mutacje genu Vleiden a już 2 zakrzepice za mną 😕
U mnie też 3 w wieku 9, 7 i 5 lat 🙂
I do tego pies 🙃
 
Heparyne brałam w pierwszej i drugiej ciąży ale tylko profilaktycznie. Wiem.ze dajecie super wsparcie dlatego odważyłam się napisać. W środę mam wizytę u lekarza jeszcze tylko 3 dni .
 
Hej dziewczyny jestem w 9tc.Od dzisiaj przestałam mieć bol piersi czy też tak mialyscie ? Straszne się martwię bo jestem po promieniach
 
reklama
Hej dziewczyny jestem w 9tc.Od dzisiaj przestałam mieć bol piersi czy też tak mialyscie ? Straszne się martwię bo jestem po promieniach
Tak, z tego co czytam to dziewczynom (i mi również) znikały niektóre objawy, a z dzieciaczkami wszystko dobrze 😊 Dopóki nie plamisz to ja bym się nie stresowała 😊 Mnie piersi bolały do początku 9tc, a teraz raczej same sutki lub wcale. Dodatkowo raz mam mdłości przez cały dzień, raz nie mam ich wcale, a w inne dni mam przez chwilę, znikają, pojawiają się i tak w kółko 😅
 
Do góry