reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
A ja mam od wczoraj średnie nadzieje o tej ciąży - wiem że młodsze ciąże się „zdarzają” No ale
to wynika z przesunięcia terminu owulacji czego u mnie raczej nie było a na pewno nie o tyle - a jednak zarodki rosną na tym etapie kropka w kropkę tak samo - więc mam mocne przeczucie że coś jest nie tak :(
trzymam kciuki żeby jednak okazało się, ze wszystko jest ok!
 
Cześć dziewczyny,
Ja dziś obudziłam się z bólem gardła i zapchanym nosem 😡 nie wiem skąd mogłam złapać to ustrojstwo, macie jakieś sprawdzone sposoby?
Co do mdłości to mam bardzo zróżnicowane, raz jest ok, a dosłownie za 5 minut ledwo żyje. „Na szczescie” mój narzeczony zwichnął reke i mam go w domu przez 3 tygodnie 🤩 i mi usługuje
witaj w klubie, ja tez mam zapchany nos, czuje się tragicznie :(
 
Moje podejście do całego tematu jest bardzo pozytywne, cieszę się i nie nakręcam negatywnie, wizualizuje sobie pozytywną przyszłość, żyje normalnie, chodzę do pracy, jak czuję, że jestem zmęczona to po prostu stopuje i odpoczywam, niczego nie robię na siłę. Wszystkim do okola mówię o ciąży, bo się z niej po prostu bardzo cieszę, a lubię się dzielić szczęściem. Z tyłu głowy mam oczywiście świadomość tego, że może się wydarzyć różnie, ale robię tyle co mogę, żeby było dobrze, a reszta już nie w moich rękach, więc nie mam na to wpływu. Dla mnie nie ma tematów tabu, jeżeli cos się wydarzy złego, to nie będę miała z tym problemu, żeby wszystkim tym co pochwaliłam się ciąża powiedzieć co się wydarzylo. Myślę, że w większym zaklopotaniu byłyby te osoby, niż ja. Jestem po biochemicznej i nie miałam problemu o tym mówić.
Poza tym uważam, że pozytywne myśli przyciągają pozytywne rzeczy. Boję się myśleć negatywnie, bo boję się, że to przyciągnę. Jednocześnie lubię być świadoma różnych ewentualności.
Mam podobnie z mówieniem - o poronieniu bym powiedziała więc dlaczego miałabym ukrywać ciąże ? Dla mnie samej też lepiej by ludzie wiedzieli zamiast radośnie rzucili „a kiedy następne „ (chociaż takich ludzi mam szczęśliwie mało w otoczeniu :) )
 
Witam się nieśmiało drogie Panie. Miałam od początku jakieś przeczucie na ten miesiąc, więc czasem Was podczytywałam, w związku z tymi niektóre historię już znam w inne się spróbuję wdrożyć 🙂 coś o mnie wczoraj na teście bladziutka drugą kreseczka. Beta z dzisiaj 68. Byłabym dzisiaj w 1dc 🙈 termin z aplikacji mam na 28.12.2022 🙂
 
Witam się nieśmiało drogie Panie. Miałam od początku jakieś przeczucie na ten miesiąc, więc czasem Was podczytywałam, w związku z tymi niektóre historię już znam w inne się spróbuję wdrożyć 🙂 coś o mnie wczoraj na teście bladziutka drugą kreseczka. Beta z dzisiaj 68. Byłabym dzisiaj w 1dc 🙈 termin z aplikacji mam na 28.12.2022 🙂
Hej my się już znamy z kwietniowych kreseczek. Mój termin z apki to 27 grudnia, ale ja raczej CC więc wcześniej będzie.
 
reklama
Do góry