reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

A to nie jest też tak że jeśli np późno doszło do zagnieżdżenia to ta ciąża może być "mlodsza"?
No z 2-3 dni ale nie tydzień - moja wygląda na młodszą o tydzień gdzie ja miałam 11 dnia pozytywny test … to gdyby była faktycznie młodsza wyszłoby na to ze sikany test mi wyszedł 4 dni po owulacji co jest niemożliwe
 
reklama
Hej dziewczyny, melduje sie po swietach :) Rodzina siedzi u nas do czwartku, wiec nie udzielam sie teraz za wiele, ale w wolnych chwilach nadrabiam czytanie.

U mnie dzis 7+1, samopoczucie ok, lekkie mdlosci towarzysza mi przez wiekszosc dnia ale bez wymiotow na szczescie. Wtedy w sobote to musialo byc z przemeczenia. Dbajcie o siebie kochane i milego dnia! 💕
 
No z 2-3 dni ale nie tydzień - moja wygląda na młodszą o tydzień gdzie ja miałam 11 dnia pozytywny test … to gdyby była faktycznie młodsza wyszłoby na to ze sikany test mi wyszedł 4 dni po owulacji co jest niemożliwe
W ciąży z córką sytuacja u mnie była bardzo podobna. Test miałam pozytywny już 8 dpo, w piątym tygodniu ciąża była 6 dni młodsza, wszystko dobrze się skończyło, mała później nadrobiła. Trzymam kciuki!
 
Cześć dziewczyny,
Ja dziś obudziłam się z bólem gardła i zapchanym nosem 😡 nie wiem skąd mogłam złapać to ustrojstwo, macie jakieś sprawdzone sposoby?
Co do mdłości to mam bardzo zróżnicowane, raz jest ok, a dosłownie za 5 minut ledwo żyje. „Na szczescie” mój narzeczony zwichnął reke i mam go w domu przez 3 tygodnie 🤩 i mi usługuje
 
No z 2-3 dni ale nie tydzień - moja wygląda na młodszą o tydzień gdzie ja miałam 11 dnia pozytywny test … to gdyby była faktycznie młodsza wyszłoby na to ze sikany test mi wyszedł 4 dni po owulacji co jest niemożliwe

Trzymam mocno kciuki żeby okazało się, że wszystko jest ok.
Może sprzęt jest słabszy i źle zmierzony zarodek 🤞🏻
 
Miałam dzisiaj dziwną akcję. Jak leżałam o wyprostowalam nogi to tak mnie zakuło w podbrzuszu po lewej stronie ze aż się skulilam. Na szczęście nie było krwawień ani nic wiec nie panikuje. A tak poza tym to byle do drugiego trymestru 🤢🤢🤢
Ja też dostaje czasem takich bóli, ze myśle sobie, że to już chyba koniec😕 Zauważyłam jednak, że dzieje się to tylko, gdy zbyt gwałtownie zmieniam pozycję. Czyli np, gdy zbyt szybko wstanę z krzesła ,albo gdy szybko się obrócę na łóżku. Czytałam gdzieś, że to normalne, ale nie wiem czy tyczy się to też tych pierwszych tygodni ciąży😜 ma ktoś podobnie? :)
 
reklama
Do góry