reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
Niestety, to moja dr i doskonały sprzęt, tyle że zarodek jest jakos mocno wciśnięty w bok pęcherzyka wiec może z 1-2mm pomyłki jest możliwe. Ale dalej za mało.
Różne dziwne rzeczy widziałam więc niekoniecznie jest wszystko na straty spisane, trzeba na luz bardzo. Ciężko mi to wyjaśnić po polsku ale na prawdę to nie jest 1+1=2 tak jest tylko w teorii zarodek nie musi rosnąć tak jak wyliczenia pokazują, mógł przystopować, mógł być błąd pomiaru może wydaje ci się że sprzed jest fantastyczny a na prawdę nie jest. No chyba że znasz model to ok.
A pytałaś lekarki czy miała takie przypadki ? Jeśli praktykuje dość długo to na 100% ma, jeśli masz z nią dobry kontakt to zadzwoń pogadaj. Ja sama miałam taki przypadek że dziewczyna przyszła zarodek był młodszy delikatnie i ona przyszła za tydzień z krwawieniem zrobiłam USG a tam bliźniaki tego drugiego nie było wcześniej, więc był jeszcze młodszy. Jakim cudem się tam pojawił to nie mam pojęcia ona też bo dokładnie wiedziała kiedy owulacja tak że cyrki się potrafią dziać tym bardziej że nie miała stosunku później więc one obydwa były z tego samego no to był szok dopiero
Tak że głowa do góry
 
tez mnie kłuje, i bol jak na okres co jakiś czas, jak nie boli to się martwię ze coś się zatrzymało jak boli to boje się ze za bardzo boli i ze tez coś złego ! Masakra jaki to ciagly strach 😂
No to ja też ból taki przedokresowy mam prawie, że cały czas. A takie bóle jak w najgorszy dzień okresu, że aż widzę gwiazdy, to tylko przy tych gwałtownych zmianach pozycji 😃
 
Trzymam mocno kciuki żeby okazało się, że wszystko jest ok.
Może sprzęt jest słabszy i źle zmierzony zarodek 🤞🏻
Właśnie o tym samym pomyslalam 🤔 @kasiaa91 trzymam kciuki, zeby wszystko było w porządku ✊🏼

Ja dziś podjęłam kolejne próby dodzwonienia się do lekarza i urlop, będzie w przyszłym tyg 🙄 probowalam do dwóch przychodni na NFZ spróbować i lipa totalna. Także myśle ze zrobię betę jutro i w sb zeby tylko zobaczyć czy po prostu rośnie i jak pojawi się jakas wątpliwość to do swojego lekarza uderzę w przyszłym tyg. Wczoraj cały wieczor mnie brzuch bolał jak na okres i dzisiaj po śniadaniu boli żołądek, także coś tam sie dzieje, tylko piersi nie powróciły ale może faktycznie przez święta mój organizm sie zapomniał i wyciszył, zobaczymy 🤷‍♀️
 
tez mnie kłuje, i bol jak na okres co jakiś czas, jak nie boli to się martwię ze coś się zatrzymało jak boli to boje się ze za bardzo boli i ze tez coś złego ! Masakra jaki to ciagly strach 😂
jest okropny strach. Ja myslalam, ze po drugim przyroście bety będę miała spokojna głowę. Nic bardziej mylnego. Zamiast się cieszyc to co chwile głowa pełna dziwnych myśli🥺
 
tez mnie kłuje, i bol jak na okres co jakiś czas, jak nie boli to się martwię ze coś się zatrzymało jak boli to boje się ze za bardzo boli i ze tez coś złego ! Masakra jaki to ciagly strach 😂
Ale na początku ciąży też miałam tak tzn w 5+0 a teraz 7+5 i dziś mnie tak dość mocniej kłuje 😣 ale mdłości są przeokropne a do tego wszystko mi dzisiaj śmierdzi 😑
 
jest okropny strach. Ja myslalam, ze po drugim przyroście bety będę miała spokojna głowę. Nic bardziej mylnego. Zamiast się cieszyc to co chwile głowa pełna dziwnych myśli🥺
Dokładnie… ja myślałam, ze jak zobaczę betę powyżej 5tys to będę spokojna, a ona mi spokoju nie chce dac…wręcz stresuje mnie ze to tylko przyrost 75%. Pozostaje nam wszystkim czekać i się nie wykończyć do czasu wizyty😅
 
jest okropny strach. Ja myslalam, ze po drugim przyroście bety będę miała spokojna głowę. Nic bardziej mylnego. Zamiast się cieszyc to co chwile głowa pełna dziwnych myśli🥺
ja myślałam, że jak usłyszę serduszko to przestane się martwić. Wcale tak się nie stało 🙄Teraz chyba zniosę jajko do kolejnej wizyty 2.05, która będzie już w 9+0
 
reklama
Do góry