reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
A ja mam od wczoraj średnie nadzieje o tej ciąży - wiem że młodsze ciąże się „zdarzają” No ale
to wynika z przesunięcia terminu owulacji czego u mnie raczej nie było a na pewno nie o tyle - a jednak zarodki rosną na tym etapie kropka w kropkę tak samo - więc mam mocne przeczucie że coś jest nie tak :(
 
Cześć dziewczyn. Miłego dnia 😊
Mam pytanie czy będziecie robić test Nifty Pro itp.? Co uważacie na ten temat ? I czy w mojej sytuacji ( ciąża bliźniacza) wynik będzie wiarygodny ?
 
A ja mam od wczoraj średnie nadzieje o tej ciąży - wiem że młodsze ciąże się „zdarzają” No ale
to wynika z przesunięcia terminu owulacji czego u mnie raczej nie było a na pewno nie o tyle - a jednak zarodki rosną na tym etapie kropka w kropkę tak samo - więc mam mocne przeczucie że coś jest nie tak :(
bądź dobrej myśli! Może się okaże ze mimo to jest jednak wszystko dobrze. Przypomnij mi kiedy wizyta kolejna?
 
A ja mam od wczoraj średnie nadzieje o tej ciąży - wiem że młodsze ciąże się „zdarzają” No ale
to wynika z przesunięcia terminu owulacji czego u mnie raczej nie było a na pewno nie o tyle - a jednak zarodki rosną na tym etapie kropka w kropkę tak samo - więc mam mocne przeczucie że coś jest nie tak :(
A to nie jest też tak że jeśli np późno doszło do zagnieżdżenia to ta ciąża może być "mlodsza"?
 
reklama
Do góry