reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
najstarsze? Czyli masz jeszcze jakieś pomiędzy? 😳 Ja mam w sumie 3, jeszcze 2 nastolatków.
Najmłodsze jest z sierpnia

O to super będziesz miała trochę pomocy :) nie mówię o niczym wyczynowym ale chociaż może potrzymaja ci czasem dziecko 😄 zawsze to dodatkowe ręce
 
Najmłodsze jest z sierpnia

O to super będziesz miała trochę pomocy :) nie mówię o niczym wyczynowym ale chociaż może potrzymaja ci czasem dziecko 😄 zawsze to dodatkowe ręce
wow czyli rok po roku 3, to dopiero wyczyn 😍 ja dalej karmię piersią, więc pewnie przez to wcześniej nie zaskoczyło. Miałam 3 okresy w przeciągu ostatnich 2 lat, ale specjalnie mi ich nie brakuje 😛
 
Mam głupie pytanie, czy jak pójdę za 2 tygodnie na wizytę to będzie 6tc+4 , zobaczę zarodek z serduszkiem czy jest opcja , że nie będzie na ten czas jednego lub drugiego?
 
Mam głupie pytanie, czy jak pójdę za 2 tygodnie na wizytę to będzie 6tc+4 , zobaczę zarodek z serduszkiem czy jest opcja , że nie będzie na ten czas jednego lub drugiego?
jeśli jesteś pewna, ze dokładnie tyle minęło, to możesz iść, ale wystarczy pomyłka o kilka dni i nic nie będzie. Moja bratowa na pierwszym usg zobaczyła puste jajo i się załamała. Okazało się, że ciąża była tydzień młodsza po prostu.
 
jeśli jesteś pewna, ze dokładnie tyle minęło, to możesz iść, ale wystarczy pomyłka o kilka dni i nic nie będzie. Moja bratowa na pierwszym usg zobaczyła puste jajo i się załamała. Okazało się, że ciąża była tydzień młodsza po prostu.
Puste jajo a pęcherzyk ciążowy to 2 różne rzeczy czy jak to rozumieć 🙈
 
reklama
wow czyli rok po roku 3, to dopiero wyczyn 😍 ja dalej karmię piersią, więc pewnie przez to wcześniej nie zaskoczyło. Miałam 3 okresy w przeciągu ostatnich 2 lat, ale specjalnie mi ich nie brakuje 😛
Nooo załapały się na rok różnicy :D a na prawdę jest 10 miesięcy. Teraz to będę miała za to luksus z tak dużą różnicą bo teraz tu już faktycznie rok wyjdzie :D no i drugie 2 lata to już wogole stare dziecko będzie...
Ojej to Ty masz w ogóle malutką różnice wieku ! Ale fajnie :)
Każda jest fajna, a znam osoby co by za żadne skarby świata tak nie chciały:) No a czasem po prostu trzeba zaakceptować co jest. U mnie gdy by nie taka straszna liczba poronień to możliwe że też inaczej ten mój model rodziny wyglądał
 
Do góry