reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
U mnie w pracy też wiedzą niestety, jestem na L4 praktycznie od początku, z powodu warunków pracy, kierowniczka nie chciała nawet słyszeć o przeniesieniu na lżejsze stanowisko.
A najlepsze jest to, że nie mam żadnych objawów ciazowych oprócz bolących piersi i mega brzucha od wzdęć . Z chęcią bym wróciła 😟
 
Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna z takimi "ciężkimi" relacjami z teściową 😂
Moja teściowa to bardzo ciężki przypadek, za dużo się wtrąca w kogoś życie, za dużo by chciała mówić innym jak mają żyć itd. Ostatnio miałam z nią spięcie bo mi dyktowała co mam robić(długa historia)i nie wytrzymałam i jej powiedziałam parę słów. I mam spokój ogarnęła się trochę 😂
 
Będzie dobrze 🤗. Myśl pozytywnie, choć łatwo mi mówić, ale przed każda wizyta już przed gabinetem cała się trzęsę z nerwów . Mój mąż się ze mnie śmieje i próbuje mnie jakoś uspokoić. 11 lat temu poroniłam w 8 tygodniu więc to jest lęk, że może coś być nie tak , a najgorsze było jak pojechałam na pierwsze USG- a tam puste jajo płodowe . Także tą ciążę traktuje z mega dystansem i pokorą
Życzę oby wszystko się dobrze układało. Nam wszystkim najlepiej!
 
reklama
Do góry