reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jestem, ale mi wstyd ze tu nie pisze.
Muszę sie poprawić obiecuje :*
Rossiczka Ty jak zawsze wstrzelisz się z pytaniem zakupów
Ja oczywiscie jestem za szklanymi , takie też miałam z Maksiem....z firmy nuk.
Ale teraz prowizorycznie wzięłam plastik z sauvinex, bo chce jednak cyckiem podawać ☺
 
Po wizycie dobrze. Mały waży 1188 i wszystko jest ok.Tylko łożysko się lekarzowi średnio podobało-stwierdził,że musi się jeszcze podnieść.Dostałam skierowania na różyczkę,morfologię,mocz itp.Co do wymiotów to powiedział,że niestety,ale to się jeszcze zdarza.Jakby się to powtarzało często to mam się zgłosić do niego.Kolejna wizyta za 3 tyg.

Dziewczyny nie jesteście same...ja też nie wiem co kupić i jaki kolor itp.Jeszcze nic konkretnego nie wybrałam.Teraz zmykam ogarnąć trochę dom bo jutro wszystkiego na raz nie pokonam.
 
Po wizycie dobrze. Mały waży 1188 i wszystko jest ok.Tylko łożysko się lekarzowi średnio podobało-stwierdził,że musi się jeszcze podnieść.Dostałam skierowania na różyczkę,morfologię,mocz itp.Co do wymiotów to powiedział,że niestety,ale to się jeszcze zdarza.Jakby się to powtarzało często to mam się zgłosić do niego.Kolejna wizyta za 3 tyg.

Dziewczyny nie jesteście same...ja też nie wiem co kupić i jaki kolor itp.Jeszcze nic konkretnego nie wybrałam.Teraz zmykam ogarnąć trochę dom bo jutro wszystkiego na raz nie pokonam.
ale już duża dzidzia :) !
 
Zaczęłam się nad czymś dziewczyny zastanawiać. Początkowo wiadomo łóżeczko z przewijakiem będą stać w naszej sypialni. O tyle o ile kosmetyki i rzeczy niezbędne do przewijania znajdą się w organizerze na łóżeczko, o tyle komoda z ciuszkami Małej musi stać w jej pokoiku. Jak to rozwiązać? Zawsze mieć jakiegoś bodziaka w zapasie przy łóżeczku?
 
reklama
Zaczęłam się nad czymś dziewczyny zastanawiać. Początkowo wiadomo łóżeczko z przewijakiem będą stać w naszej sypialni. O tyle o ile kosmetyki i rzeczy niezbędne do przewijania znajdą się w organizerze na łóżeczko, o tyle komoda z ciuszkami Małej musi stać w jej pokoiku. Jak to rozwiązać? Zawsze mieć jakiegoś bodziaka w zapasie przy łóżeczku?
To nie bedzie zbyt skomplikowane. Samo sie rozwiaze. Dziecko przebiera sie zazwyczaj po kompieli i po nocy. Mozesz trzymac jakies jedne body w organizerze. A jak przecieknie i zabrudzi co innego to przeciez zobaczysz. Zgarniesz po drodze do przewijaka
 
Do góry