reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Co do butelek to nie wiem. Raczej plastikowe, mi tam nie przeszkadzały, z pierwszym miałam z AVENTU a z drugim TT
Teraz raczej postawie na te TT chociaż nie wiem jeszcze.

@Angella210 suepr gratulacje wizyty i kilograma a nawet ponad ;)

Co do zakupów to przydał by mi się z tysiąc luźny jak nie wiecej, kupiłam bym kokon, piękna pościel, kocyk, śpiworek... Ahhh jest tego trochę ;) ale wszytko się kupi z czasem.
 
U nas też pierwsze dziecko i też synek[emoji4] Ja obstawiam Filipa, mąż powoli się przekonuje. Podoba mi się jeszcze Jakub, Fryderyk, Tymoteusz, Maksymilian. A Wy jakie macie typy? [emoji4] zgadzacie się z mężem?[emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Na razie dyskutujemy o tym. On chce jak najbardziej oryginalne bo sam ma takie a ja chcę poczuć to coś szczególnego przy tym imieniu. Jeszcze się zastanawiamy [emoji4] A Twoje typy bardzo ładne [emoji3]
 
Jaki tu spokój nananana, nic się nie dzieje nananana :D dzień doberek! Niewyspana jestem że hej, ciężka noc... ale widok malenkich ciuszków na suszarce po wczorajszym praniu tak mnie rozczulil, że nawet o tym zapomniałam :) robie sobie zielona herbatę z pigwa i śniadanie i wracam na razie do łóżka :)
 
Na razie dyskutujemy o tym. On chce jak najbardziej oryginalne bo sam ma takie a ja chcę poczuć to coś szczególnego przy tym imieniu. Jeszcze się zastanawiamy [emoji4] A Twoje typy bardzo ładne [emoji3]
Łooo to teraz będę w głowę zachodzić jak twój partner ma na imię :D:D
 
reklama
Do góry