reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
O, to walczymy dzis razem :) ja już wypilam glukoze i teraz o 9.35 pierwsze pobranie, a drugie o 10.35. Wypilam za jednym razem wszystko żeby nie rozciągać, heh. Taka jestem glooodnaaaa omg i pewnie od tego boli mnie głowa. A Ty jak po wypiciu tych słodkości?

Najgorsze było to wypić. Bleeee. Czuję się dobrze. Teraz tylko dotrwać do 10:20. Ja mam tylko jedno pobranie po 2 godzinach. Tutaj wszystkie ciężarówki tak mają.
 
Zachowuje sie jak by łaske robil i zadzwonil do mnie ...

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Daj sobie spokój z nim. Tym razem ty się rozlacza i powiedz mu ze nie dzieje z nim w taki sposób rozmawiać. Albo najlepiej to w ogóle nie odbieraj. Ehh musisz znaleźć w sobie tą siłę i nie dawać się bo będziesz miała całe życie tak pod górkę jeśli chociaż raz mu nie pokażesz że tym razem Ty możesz mieć go daleko w D.... Tzn zrobisz jak uważasz, piszę tylko jak ja bym zrobiła i większość osób. Nikt by sobie nie pozwolił na takie traktowanie tym bardziej że jesteś w ciąży i powinnaś myśleć o sobie. ! Weź pieski idź na spacer, odwiedź koleżankę, znajoma ciotke wszytko tylko co by Ci pomogło nie myśleć i olać sytuację. Pamiętaj że w sobie masz maleństwo które wszytko czuje to co Ty.
 
Napisal tylko sms jak sie wyspie to wtedy zadzwonie... a mial rozladunek o 9 rano dzis bo gadalam z jego szefem bo dzwonil do mnie pytac sie o moj pesel bo potrzebowal żeby mnie dopisac do ubezpieczenia meża .

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie dzwoń do niego, nie zasłużył. Napisz mu tylko że wczoraj byłaś przez niego w szpitalu. Niech teraz on się pomartwi.
 
Daj sobie spokój z nim. Tym razem ty się rozlacza i powiedz mu ze nie dzieje z nim w taki sposób rozmawiać. Albo najlepiej to w ogóle nie odbieraj. Ehh musisz znaleźć w sobie tą siłę i nie dawać się bo będziesz miała całe życie tak pod górkę jeśli chociaż raz mu nie pokażesz że tym razem Ty możesz mieć go daleko w D.... Tzn zrobisz jak uważasz, piszę tylko jak ja bym zrobiła i większość osób. Nikt by sobie nie pozwolił na takie traktowanie tym bardziej że jesteś w ciąży i powinnaś myśleć o sobie. ! Weź pieski idź na spacer, odwiedź koleżankę, znajoma ciotke wszytko tylko co by Ci pomogło nie myśleć i olać sytuację. Pamiętaj że w sobie masz maleństwo które wszytko czuje to co Ty.
On doskonale wie ze mu tak to łatwo nie przejdzie ;) i dlatego tak sie zachowuje bo wie ze zle zrobil a glupio mu sie przyznac . Tacy sa juz faceci .. a mnie dzis jeszcze jakas choroba chyba bierze .. a teraz czekam na paczkę. W sumie niewiem co to za paczka ma przyjsc bo nic nie zamawiałam . Jedyne co zamawialam to trojkat ten z hippa z napisem Emilia w aucie ale na to czeka sie do 4 tyg . A w piatek dostalam nr ze zostala wysłana do mnie paczka i rozmiar pavzki XXL .. wyobrazacie sobie to ? Najlepsze jest to ze ja nic nie zamawialam ani nie spodziewam sie niczego od kogos .. dziwne

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oddałam Go!Siedze w aucie i ryczec mi sie chce.. buu

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Millo kochana pamiętam jak dziś!!!!!! Gdy ja "oddawalam" swoje dzieci pokaż pierwszy! Czułam się jak wyrodna matka, że pozbylam się ich ;(! Ale potem szybko mi przeszło gdy zobaczyłam jakie dziecko jwst szczęśliwe ! Zadowolone ;) a potem i ja odczułam chwilę odpoczynku gdy mogłam w spokoju zrobić zakupy, posprzątać i zrobić obiad. ;) oczywiście gdy miałam wolne bo jak byłam w pracy to nie widzialam tej różnicy bo ich zaprowadzalam, a przyprowadzal kto inny. będzie dobrze zobaczysz.
 
reklama
Do góry