reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Oddałam Go!Siedze w aucie i ryczec mi sie chce.. buu

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Domyślam się co przebywasz, ja nie raz wychodziłam zaplakana z przedszkola. Ale później stwierdziłam, ze musi się hartowac i uczyć samodzielności ;)
Teraz po 2 latach chodzenia do przedszkola potrafi mi marudzic ze chce jjz do przedszkola do kolegow bo się nudzi w domu :) wiec warto . Poplakac zresztą tez to normalne :*
 
On doskonale wie ze mu tak to łatwo nie przejdzie ;) i dlatego tak sie zachowuje bo wie ze zle zrobil a glupio mu sie przyznac . Tacy sa juz faceci .. a mnie dzis jeszcze jakas choroba chyba bierze .. a teraz czekam na paczkę. W sumie niewiem co to za paczka ma przyjsc bo nic nie zamawiałam . Jedyne co zamawialam to trojkat ten z hippa z napisem Emilia w aucie ale na to czeka sie do 4 tyg . A w piatek dostalam nr ze zostala wysłana do mnie paczka i rozmiar pavzki XXL .. wyobrazacie sobie to ? Najlepsze jest to ze ja nic nie zamawialam ani nie spodziewam sie niczego od kogos .. dziwne

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
On doskonale wie ze mu tak to łatwo nie przejdzie ;) i dlatego tak sie zachowuje bo wie ze zle zrobil a glupio mu sie przyznac . Tacy sa juz faceci .. a mnie dzis jeszcze jakas choroba chyba bierze .. a teraz czekam na paczkę. W sumie niewiem co to za paczka ma przyjsc bo nic nie zamawiałam . Jedyne co zamawialam to trojkat ten z hippa z napisem Emilia w aucie ale na to czeka sie do 4 tyg . A w piatek dostalam nr ze zostala wysłana do mnie paczka i rozmiar pavzki XXL .. wyobrazacie sobie to ? Najlepsze jest to ze ja nic nie zamawialam ani nie spodziewam sie niczego od kogos .. dziwne

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom

Zdrówka ci życzę. Mam nadzieję że to jednak nie żadne choróbsko, tylko odreagowujesz wczorajszy stres.

A ta paczka to może jakaś fajna niespodzianka od kogoś, jakiś prezent dla dzidziusia.
 
Dzieki Dziewczyny za wsparcie:*Ja wiem ze to dla Niego bedzie dobre..ze dzieci..zabawy..inne zasady,nauka..Najgorszy bedzie 1 tydzien a pozniej jakos pojdzie ale teraz ta swiadomosc ze moje Sloneczko jest tam samo..ze pewnie doszlo do Niego ze faktycznie mamy nie ma..ze jest sam wsrod obcych..ze mu sie siku bedzie chcialo i czy zawoła na czas..czy Pani z Nim pojdzie i Mu gatki sciagnie..och i ach:(Jeszcze 2 godziny i zabieramy Go z mezem na lody♡

MrsMalec tez to odebralam tak ze Ci łaske robi ze zadzwoni.. a Ty masz czekac i pewnie Go jeszcze przeprosic ze ma racje..Nie daj się tym razem!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ja teraz pomarudzę. Czy bolą Was biodra? Mnie cholernie! Nic nie pomaga, nawet ta poduszka. Budzę sie co chwila i zmieniam pozycję. Na plecach nie wolno mi spac, a zresztą i tak nie jestem wtedy w stanie oddychać. Teraz chodzę jak kaleka i próbuję to rozchodzic.
 
Czesc Dziewczyny! Powodzenia na wizytach i glukozach.
Millo moja corcia jak miala 2, 5 roku poszla do przedszkola. Pierwszy tydzien na 4 godzinki a potem na 8. Maz ja zaprowadzal i czekal pod oknam sluchajac czy nie placze. Oswoila sie szybciej z sytuacja niz my. W poniedzialek ja bede przezywac bo idzie do I kasy. Tez sobie juz mysle. Jak da rade, czy zdazy zjesc, jaka bedzie klasa. Ech my Rodzice zawsze przezywamy
 
reklama
Do góry