reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny, są wśród nas kociary. Czy kobieta w ciąży może zarazić się od kociaka młodego kocim katarem? Miałam styczność z takim chorym kotkiem i dopiero teraz sobie to uświadomiłam. Nie tulilam go, ale raz czy dwa wlazł mi na kolana i łaził po salonie u nas chwilę... jestem przerażona ;(
Człowiek nie może się zarazić kocim katarem. Ten wirus działa tylko na koty.
 
reklama
Cześć kobietki!

Cieszę się że noc minęła wszystkim w miarę spokojnie.

My dzisiaj leniuchujemy , może tylko jakiś spacerek.

Jutro czeka mnie glukoza i inne badania laboratoryjne.

MrsMalec
Nie przejmuj się . Z tymi facetami tak jest że czasem muszą pogadać głupoty żeby poczuć się ważniejsi.

Miłego dnia wszystkim życzę.
 
Hej dziewczyny.

Natka dobrze, ze odpoczywasz korzystaj teraz z tego i dobrych chęci męża :)
MrMalec w ogóle bym się nie przyjmowała, to jest dość śmieszny powód, chyba musisz mężowi to uświadomić i zignorować jego zagrywki .
Pieszczoszko miłego :)

Ja mam dzisiaj luksus w pełnym wydaniu, mąż przywiózł c hinczyka , kupił mi w hm stanik ba ! Nadający sie do karmienia, byli z młodym na lotnisku oglądać samoloty i ogólnie dostarczył mu rozrywek, zjedli dobry obiadek. Aż jestem dzisiaj spokojna :)
 
Wiecie co ja mam dosc facetów. Chcialam byc madrzejsza i zadzwonic do niego 10 razy dzwonilam a on nie odbiera .. a mnie coraz bardziej brzuch boli jak nie przestanie bede musiala jechac na ip i to przez niego

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co ja mam dosc facetów. Chcialam byc madrzejsza i zadzwonic do niego 10 razy dzwonilam a on nie odbiera .. a mnie coraz bardziej brzuch boli jak nie przestanie bede musiala jechac na ip i to przez niego

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Naprawde powinnas odpuscic :) wylacz telefon zrob sobie herbatke i sie odstresuj. Nie warto sie naprawde tak przejmowac takimi pierdolami :) ja juz to wszystko przerabialam. Plakalam, histeryzowalam a nawet sie rozwiodlam :) tez zylismy na odleglosc. A pozniej odpuscilam. Wiele rzeczy puszczam mimo uszu i mam w nosie. Trzeba sie dotrzec moim zdaniem. Ja wzielam drugi slub z tym samym czlowiekiem a zyjemy tak jakbym miala calkiem nowego meza :) dbaj o siebie i brzuszek :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mrsMalec To witaj w klubie.Ja dzisiaj też pokłóciłam się z mężem...i o co..o to,że zaczęłam temat wózka,Powiedziałam,że pasowałoby jechać i zobaczyć jakiś i zamówić bo jak pytałam to czeka się nawet 2 miesiące a tu przecież zaraz wrzesień.A on,że znowu zaczynam i wymyślam,że tyle czasu jest jeszcze i nie wiadomo czego ja szukam,że teraz to nie czasy komuny tylko wszystko jest na miejscu.Tłumaczę mu,że potem mogę się gorzej czuć i nie wiadomo jak będzie.A przecież jest mi co raz ciężej.A on nadal swoje,że jak się urodzi to on może kupić-tylko,że jemu to wszystko obojętne co kupi i jakiego koloru a mi nie.Ja pewne rzeczy mam już upatrzone po prostu albo wybrane.A co najgorsze to powiedział mi,że jestem głupia....Tak mnie wkurzył...tak się spłakałam,że teraz tak mnie głowa boli i brzuch a łzy same nadal mi się cisną do oczu.Nie odezwę się do niego wcale..skoro jestem głupia...
 
@mrsMalec To witaj w klubie.Ja dzisiaj też pokłóciłam się z mężem...i o co..o to,że zaczęłam temat wózka,Powiedziałam,że pasowałoby jechać i zobaczyć jakiś i zamówić bo jak pytałam to czeka się nawet 2 miesiące a tu przecież zaraz wrzesień.A on,że znowu zaczynam i wymyślam,że tyle czasu jest jeszcze i nie wiadomo czego ja szukam,że teraz to nie czasy komuny tylko wszystko jest na miejscu.Tłumaczę mu,że potem mogę się gorzej czuć i nie wiadomo jak będzie.A przecież jest mi co raz ciężej.A on nadal swoje,że jak się urodzi to on może kupić-tylko,że jemu to wszystko obojętne co kupi i jakiego koloru a mi nie.Ja pewne rzeczy mam już upatrzone po prostu albo wybrane.A co najgorsze to powiedział mi,że jestem głupia....Tak mnie wkurzył...tak się spłakałam,że teraz tak mnie głowa boli i brzuch a łzy same nadal mi się cisną do oczu.Nie odezwę się do niego wcale..skoro jestem głupia...
Ale wiesz ja powiedzialam tylko ze i tak wypiore nowe ciuszki i ze zrobie tak jak uwazam i tyle. I zaczelam tumaczyc dlaczego musza byc wyprane nowe ciuszki a on sie rozlaczyl i wogolw nie odbiera. Als napisalam mu ze to ze nie odbiera i wydziera sie na mnie to mnie stresuje i szkodzi jego dziecku . A jak go to nie obchodzi to niech mi powie

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Faceci...nie przyjmują do wiadomości tego,że na pewnych rzeczach się nie znają i my mamy rację... Kurcze..czemu się rozłączył jak nie miał powodu i jeszcze teraz nie odbiera...eh...
 
reklama
Faceci...nie przyjmują do wiadomości tego,że na pewnych rzeczach się nie znają i my mamy rację... Kurcze..czemu się rozłączył jak nie miał powodu i jeszcze teraz nie odbiera...eh...
Bo on jest ojcem dziecka i tez ma do powiedzenia cos . O tak mi powiedzial . Niech nie odbiera . Ale jak pierwszy teraz nie zadzwoni to ja nie zadzwonie a napewno nie pojade do teściów jak on wroci

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry