reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę czy wy liczycie te dokładne tygodnie + dni wg terminu z ostatniej miesiączki? Nawet jeśli miałyście nieregularne cykle?
 
reklama
Hejka:*
Natka dobrze ze z Sarą wszystko dobrze!!i ze maz taki wspanialy ze bedzie sie Tobą opiekował;)lez i pachnij:)
Ankuś taka tesciowa to Skarb:D
Misianka ale zjadlabym serniczeeeek!

Wczoraj bylismy na American monster show czy jakos tak;)Przezycie niesamowite!Co Ci goscie robili z autami:D Leoś byl zachwycony!!
1503819060-aaaaaa.jpeg


Digital,Ankuś to zaczynamy 3 trymestr!!♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Nooo, niesamowite :) teraz już z górki.
 
Ja mialam zawsze okres jak w zegarku. Nawet franka urodzilam dokladnie w dzien terminu jaki mi lekarz wyliczyl hehe. Ciekawe czy teraz tez sie tak uda :D bo jesli sie uda to Piotrek zapowiedzial ze hanka bedzie miala na drugie barbara co mi sie srednio podoba wiec lepiej niech sie urodzi dzien wczesniej albo dzien pozniej :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry Kochane. Pospalysmy z Corcia. Zaraz sniadanko, prysznic i do Kosciola na 13. Potem obiad u Rodzicow a dalej juz tylko lenistwo. Ostatni tydzien wakacji i Łucja zaczyba I klase. Troche mam stresa bo do zerowki nikt nie idzie do tej szkoly.
Natka jak sie dzis czujesz?
Milej niedzieli Kochane!
 
@Ankuś jej jaki piękny zestaw <3

@misianka ale pycha wygląda

Dzień dobry ;) jutro zaczynam 26 tydzień (25+0) strasznie szybko to leci. W drugiej ciąży każdy dzień dłużył mi się i myślałam już że jestem całe życie w ciąży ;) a tu raz, dwa. ;)

Dziś chyba zrobimy sobie leniwa niedzielę i nie będziemy robić nic. Może później jakoś spacer
Ale na nic nie mam ochoty

@Natkaa01 jak się czujesz dziś??
Dziękuję, dzisiaj już lepiej. Odpoczęłam trochę, plamienie ustało więc jestem spokojniejsza. Dzisiaj cały dzień nic nie robię. Mąż zrobił śniadanie, a teraz zabiera się za obiad, więc zobaczymy jak mu to wyjdzie ;)
Miłej niedzieli :)
 
Maz mnie tak wkur.. dzis ze az mnie brzuch boli z nerwow . Gadalismy przez telefon i zapytal sie czy bede prała ciuszki malej ja mowie ze tak musze wszystkie wyprac . A on ale jak to nowe po co . A ja ze trzeba wszystko wyprac . A on do mnie ze on nie chce zebym prała nowe rzeczy . Ze jest ojcem tego dziecka i ma tez cos do powiedzenia. A ja mu mowie ze polozna mi mowila ze wszystko trzeba wyprac zeby dziecko uczulenia nie dostalo . I ze zrobię tak bo uwazam ze tak trzeba . A ten sie rozlaczyl i wogole telefonu nie odbiera odemnie ... niedosc ze kur.. malo gadamy bo jedzie.. jest tylko pare dni w domu a 4 tyg go nie ma to jeszcze taki cyrk mi odstawil dzis . Siedze teraz i wyje jak bóbr bo nie lubie takich sytuacji z nim ale przeciez nic takiego nie zrobilam mu

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, dzisiaj już lepiej. Odpoczęłam trochę, plamienie ustało więc jestem spokojniejsza. Dzisiaj cały dzień nic nie robię. Mąż zrobił śniadanie, a teraz zabiera się za obiad, więc zobaczymy jak mu to wyjdzie ;)
Miłej niedzieli :)
Fajnie, że czujesz się lepiej, że jesteś spokojniejsza. A mężowi jak nie wyjdzie obiad, to cudownie, że robi :)
 
reklama
Maz mnie tak wkur.. dzis ze az mnie brzuch boli z nerwow . Gadalismy przez telefon i zapytal sie czy bede prała ciuszki malej ja mowie ze tak musze wszystkie wyprac . A on ale jak to nowe po co . A ja ze trzeba wszystko wyprac . A on do mnie ze on nie chce zebym prała nowe rzeczy . Ze jest ojcem tego dziecka i ma tez cos do powiedzenia. A ja mu mowie ze polozna mi mowila ze wszystko trzeba wyprac zeby dziecko uczulenia nie dostalo . I ze zrobię tak bo uwazam ze tak trzeba . A ten sie rozlaczyl i wogole telefonu nie odbiera odemnie ... niedosc ze kur.. malo gadamy bo jedzie.. jest tylko pare dni w domu a 4 tyg go nie ma to jeszcze taki cyrk mi odstawil dzis . Siedze teraz i wyje jak bóbr bo nie lubie takich sytuacji z nim ale przeciez nic takiego nie zrobilam mu

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dzwoń, niech przemyśli. Nie lubię takiego mądrzenia się o czymś o czym ktoś nie ma pojęcia, jeszcze głupia argumentacja.. że jest ojcem. To niech Cię nie denerwuje z byle powodu. Nie stresuj się :*
 
Do góry