reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Wiecie co ja mam dosc facetów. Chcialam byc madrzejsza i zadzwonic do niego 10 razy dzwonilam a on nie odbiera .. a mnie coraz bardziej brzuch boli jak nie przestanie bede musiala jechac na ip i to przez niego

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dzwoń, bo to bez sensu. Niech się zastanowi nad swoim zachowaniem. Ja bym mu dała nauczkę i też nie odbierała jak zacznie wydzwaniać.
 
reklama
@mrsMalec To witaj w klubie.Ja dzisiaj też pokłóciłam się z mężem...i o co..o to,że zaczęłam temat wózka,Powiedziałam,że pasowałoby jechać i zobaczyć jakiś i zamówić bo jak pytałam to czeka się nawet 2 miesiące a tu przecież zaraz wrzesień.A on,że znowu zaczynam i wymyślam,że tyle czasu jest jeszcze i nie wiadomo czego ja szukam,że teraz to nie czasy komuny tylko wszystko jest na miejscu.Tłumaczę mu,że potem mogę się gorzej czuć i nie wiadomo jak będzie.A przecież jest mi co raz ciężej.A on nadal swoje,że jak się urodzi to on może kupić-tylko,że jemu to wszystko obojętne co kupi i jakiego koloru a mi nie.Ja pewne rzeczy mam już upatrzone po prostu albo wybrane.A co najgorsze to powiedział mi,że jestem głupia....Tak mnie wkurzył...tak się spłakałam,że teraz tak mnie głowa boli i brzuch a łzy same nadal mi się cisną do oczu.Nie odezwę się do niego wcale..skoro jestem głupia...
Jedź sama po ten wózek i się nim nie przejmuj, jak jemu wszystko jedno. Faceci to czasem durni są.. mój też nie rozumie presji czasu i zdziwiony, że ja już torbę do szpitala chce skompletować. Na szczęście nie jest przeciwny. My wolimy mieć wszystko wcześnie, bo mamy poczucie, że różnie może byc. Źle się możemy czuć, wcześniejszy poród. Dla nich ciąża trwa 40 tygodni i termin jest na sztywno.
 
Wiecie tyle ze ja jestem za bardzo uczuciowa i takie cos i bardzo mnie dotyka to jak on sie tak zachowuje . A szczegolnie teraz potrzebuje wsparcia . Nieraz jak mnie bolało dzwonilam do niego to czulam pomimo tego ze jest 3 tys km odemnie takie jakies wsparcie i ze ktoś sie martwi . A teraz to mnie dobiło ze tak mnie potraktował ..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie tyle ze ja jestem za bardzo uczuciowa i takie cos i bardzo mnie dotyka to jak on sie tak zachowuje . A szczegolnie teraz potrzebuje wsparcia . Nieraz jak mnie bolało dzwonilam do niego to czulam pomimo tego ze jest 3 tys km odemnie takie jakies wsparcie i ze ktoś sie martwi . A teraz to mnie dobiło ze tak mnie potraktował ..

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę wiesz...Nie uzalezniaj swojego spokoju i poczucia bezpieczeństwa od faceta, który zachowuje się jak dziecko.
Ja rozumiem, ze to zabolało, bk to twój mąż, ale nie pozwalaj na to, by jego negatywne reakcje wpływały na Ciebie i dziecko.
Jak pisze ankus daj mu nauczkę i nie odbieraj przez kilka dni. Przez ten czas rozpieszczaj siebie i ciesz się świętym spokojem.
 
Angella pogadaj z mężem na spokojnie. Na pewno zrozumie, ze nic nie rozumie nr przygotowania dla dziecka.
Ja jak z moim przeglądałam tak daje mi teraz pieniądze, pomóż coś wybrać i kwestie decyzyjne odnośnie wyprawki i wyboru zostawi mi, bo jak stwierdził ja się dobrze znam, a jak siedzę w domu to mogę już wszystko ogarnąć. Niestety czas leci, przed nami jeszcze dwie wypłaty i trzeba bedzie już być przygotowanym na listopad. Tak to sobie tłumaczę.....
 
Kurczę wiesz...Nie uzalezniaj swojego spokoju i poczucia bezpieczeństwa od faceta, który zachowuje się jak dziecko.
Ja rozumiem, ze to zabolało, bk to twój mąż, ale nie pozwalaj na to, by jego negatywne reakcje wpływały na Ciebie i dziecko.
Jak pisze ankus daj mu nauczkę i nie odbieraj przez kilka dni. Przez ten czas rozpieszczaj siebie i ciesz się świętym spokojem.
Ale ja wlasnie tak nie moge .. martwie sie czy wszytsko wporzadku u niego czy cos sie nie stalo.. a jak nie odbiera to mnie az roznosi

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Dzisiaj na obiad maz zrobil pyszna domowa pizze, brzuch sie zrobil 2x wiekszy i nie moge wstac z lozka:), a tu trzeba isc na spacer z Frankiem.
Dzisiaj podjelismy decyzje, ze przed przyjsciem Staska odswierzamy duzy pokoj i przedpokoj, teraz trzeba sie pozbyc synka na weekend, bo jeszcze mam w planie zrobic generalne porzadki, czego noe uzywamy wywalic, stwierdzam, ze mamy zagracone mieszkanie.
Dziewczyny nie denerwujcie sie tymi klotniami, nie warto, zaraz chlopom przejdzie, przemysla i przyznaja wam racje.
I mój mąż robił dzisiaj pizzę na obiad i muszę go pochwalić, wyszła bardzo dobra. Teraz na pewno będzie częściej gotował ;) A ja dzisiaj cały dzień leżałam i nic nie robiłam. Odpoczywam jak wczoraj lekarz zalecił, ale przyzwyczajona jestem, że cały czas coś robię i ciężko mi się odnaleźć w tej sytuacji. A przecież do grudnia jeszcze trochę czasu. No, ale jeśli trzeba to trzeba, zobaczymy co jutro powie mój lekarz prowadzący.
 
Wiadomosc od mojego meza : Bo przeczytasz byle gowno i lykasz wszystko jak pelikan . Jakoś widział nieraz jak matki swoje noworodki ubieraly w rzeczy od razu z paczki.. ale nie ma sensu nawet i tym gadać bo i tak masz swoją racje i nie przegadasz.


Dziewczyny ja mam dosc .. nerwowo mnie dzis wykonczyl

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiadomosc od mojego meza : Bo przeczytasz byle gowno i lykasz wszystko jak pelikan . Jakoś widział nieraz jak matki swoje noworodki ubieraly w rzeczy od razu z paczki.. ale nie ma sensu nawet i tym gadać bo i tak masz swoją racje i nie przegadasz.


Dziewczyny ja mam dosc .. nerwowo mnie dzis wykonczyl

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Bez komentarza zachowanie Meza. Ja to nie wyobrazam sobie i siebie ubrac w ubrania bez przedniego ich uprania a co mowic Dziecko. Ciekawe czy chcialby sie polozyc w posciel nowa bez prania? Przeciez to wysyp zarazek i chemi. Kochana nie draz tematu. Zrob jak trzaba i sie nie tlumacz. Nie chodzi juz nawet o to czy ma swoje argumenty czy nie ale o to ze sie zachowuje jak male egoistyczne dziecko.
 
Do góry