reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja już sie pokłóciłam z mężem o to, że go nie ma. Powiedział, że on nie czuje, że juz niedługo bedzie tatą. No kuźwa jakim cudem, skoro go nie ma całą ciążę!! Wiem, tego wymaga sytuacja, ale i tak mam dość jego nieobecności.
Kochana, mój na co dzień i na miejscu i wcale jakoś strasznie nie okazuje, szału i radości z powodu np.rosnącego brzucha czy ruchów Młodej. Ale widzę, że bardzo mu zależy już na tym maluchu , bo co raz coś wyszukuje w necie dla niej, kombinuje gdzie by tu zamówic np.bujak żeby było najbezpieczniej, planuje jak to będzie itp.
Już nie zwracam uwagi na to, czy np chce dotykać brzucha, bo już daaaaawno temu mi powiedział, że on w pełni uwierzy że się nam udało jak Kalina będzie na świecie. Tak ma i już.
Odetchnij, odpocznij a jutro będziecie już pogodzeni i spojrzysz na Męża laskawszym okiem :)
mniam ! Dawno nie jadłam
 
reklama
Byłam dziś w rossmanie chciałam skorzystać z promocji. Zwłaszcza na włosy i na krem przeciw rostempom i wiecie z czym wyszłam? Z butelką wody tak mi słabo było nie mogłam się na nic zdecydować. Kochane jak znacie produkty do włosów (na wysuszone włosy mam blond) to pomożecie i coś doradzicie?>? Nie ma jak iść do sklepu stać 30min przed półkami i nic nie wybrać
 
Dziewczyny chyba dziś przegięłam. Brzuch mnie ciągnie i napięty. Jakieś kłucia w środku. Przy tym Malutka kopie jak najęta co tylko pogarsza sprawę... Chyba pora powoli dopuszczać do siebie myśl o zwolnieniu tempa. Czuję się źle i najchętniej wypłakałabym sie w kącie.

Wszystko będzie dobrze tylko dużo odpoczywaj, dużo odpoczywaj ;)
 
1503689310-aaaaaa.jpeg
1503689314-aaaaaa.jpeg
1503689317-aaaaaa.jpeg
i szukaj se matka dziecka jak tylko nogi wystaja [emoji23] [emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oska niestety niektorzy faceci tak mają ze dopiero po porodzie do nich dociera to wszystko.Jeszcze sie zmieni,zobaczysz.. na pewno na Twoje nerwy i emocje wplywa to ze jestes ciagle sama:(Do kiedy tak ma byc?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze przynajmniej do połowy wrzesnia. Niby tak blisko, ale jeszcze troche...
 
Dziewczynki a mam pytanko jak z ta promocja z rossmana jest 49% na oba produkty czy na jeden z nich?? I czy balsamy dla ciężarnych tez sie licza?? bo mi sie konczy palmers i by trza kupic nowy
 
reklama
Dziewczynki a mam pytanko jak z ta promocja z rossmana jest 49% na oba produkty czy na jeden z nich?? I czy balsamy dla ciężarnych tez sie licza?? bo mi sie konczy palmers i by trza kupic nowy
Na oba, tylko każdy produkt musi być inny. Może być więcej rzeczy Niż Ja miałam z 30 w koszyku [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
Do góry