reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja jak przejde siku to juz mi twardnieje brzuch :D wiec lodówka to dłuższy dystans i staram sie nie wędrować :D

p19uflw1nv024jhl.png
W Auchanie za 500 zł jest taka mała lodówka pod blat, w ostateczności możesz z niej zrobić szafkę nocną przy łóżku :D
 
reklama
Ja już sie pokłóciłam z mężem o to, że go nie ma. Powiedział, że on nie czuje, że juz niedługo bedzie tatą. No kuźwa jakim cudem, skoro go nie ma całą ciążę!! Wiem, tego wymaga sytuacja, ale i tak mam dość jego nieobecności.
 
Cześć Kobietki:) obserwuję forum już jakiś czas i w końcu postanowiłam zarejestrować się i dołączyć do grudniowych mam:)mam termin na 18.12 i jak wszystko będzie dobrze to zostanę mamą Amelki a jak będzie to zobaczymy...:)tak sobie myślę,że my kobiety przetrwamy wszystko, gdyby okres ciąży i poród musieli przeżywać nasi mężczyźni to było by zdecydowanie gorzej:)pozdrowionka dla Was wszystkich uroczych i super mamusiek:)
witaj :) Miło ,że dołączyłaś do nas
 
Ja już sie pokłóciłam z mężem o to, że go nie ma. Powiedział, że on nie czuje, że juz niedługo bedzie tatą. No kuźwa jakim cudem, skoro go nie ma całą ciążę!! Wiem, tego wymaga sytuacja, ale i tak mam dość jego nieobecności.
Ehh kurcze, przykro mi. Faktycznie skoro go nie ma to może mieć problem z takim "przywiązaniem" chodź nie zawsze. Ale nie powinien tak Ci mówić. Urodzi się dzieci to się wszytko zmieni. Znowu mąż @mrsMalec też jest na wyjazdach cały czas a z tego co pisze to jest strasznie za córeczka która ma się urodzić. Faceci są różni najważniejsze by cie wspierał! ze nawet jak go nie ma byś czuła jego obecność. trzymaj się kochana i daj znać co u was, jak sutuacja.
 
Ja już sie pokłóciłam z mężem o to, że go nie ma. Powiedział, że on nie czuje, że juz niedługo bedzie tatą. No kuźwa jakim cudem, skoro go nie ma całą ciążę!! Wiem, tego wymaga sytuacja, ale i tak mam dość jego nieobecności.
Kochana odpuść....ma prawo nie czuć ale to nie jego wina.
Ja też np nie czuję że znowu będę mama :) wiec nie przejmuj się będzie dobrze :*
 
reklama
Oska niestety niektorzy faceci tak mają ze dopiero po porodzie do nich dociera to wszystko.Jeszcze sie zmieni,zobaczysz.. na pewno na Twoje nerwy i emocje wplywa to ze jestes ciagle sama:(Do kiedy tak ma byc?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry