reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Oska305 nam łatwiej to wszystko poczuć. Ruchy, zakupy dla maluszka, wszystko dla nas kręci się wokół dziecka. Zobaczysz oszaleje po porodzie, wtedy do Niego dotrze. Teraz nastawił się na zarabianie pieniędzy.

Ja jestem padnięta. Mieszkanie mi dzisiaj zalało, cały dzień sprzątałam. Jaka ja byłam wściekła i bezsilna jak to ogarniałam. Kran w kuchni wystrzelił i zalał prawie wszystko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Oska305 nam łatwiej to wszystko poczuć. Ruchy, zakupy dla maluszka, wszystko dla nas kręci się wokół dziecka. Zobaczysz oszaleje po porodzie, wtedy do Niego dotrze. Teraz nastawił się na zarabianie pieniędzy.

Ja jestem padnięta. Mieszkanie mi dzisiaj zalało, cały dzień sprzątałam. Jaka ja byłam wściekła i bezsilna jak to ogarniałam. Kran w kuchni wystrzelił i zalał prawie całe wszystko.
Jeny współczuję :-( ja też właśnie po sprzątaniu i praniu narożnika. Gucio po cieście..... mam nadzieję, że odejdzie się bez kroplowek. Miałam rację że to on zezarl.
 
reklama
Do góry