reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny! ! Udanych wizyt i miłego dnia kochane :).
My właśnie się zbieramy na glukoze i badania :) ledwo maksa dobudzilamm bo musi iść ze mną, a ja sama prawie śniadanie zjadłam z automatu :D
Nie wiem jak ja to przeżyje bez jedzenia ;)
 
reklama
Hej dziewczyny! ! Udanych wizyt i miłego dnia kochane :).
My właśnie się zbieramy na glukoze i badania :) ledwo maksa dobudzilamm bo musi iść ze mną, a ja sama prawie śniadanie zjadłam z automatu :D
Nie wiem jak ja to przeżyje bez jedzenia ;)
Kochana ja właśnie Nadię próbuje obudzić i też na glukozę :-( życie jest niesprawiedliwe akurat dzisiaj jak trzeba iść ja przespałam noc bez wstawania na siku i mogłabym tak spać i spać, a tu podły budzik moje marzenia rozwiał [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@reniuszek łączę się z Tobą w bólu. Ja nie wiem czy mam 2 czy 3 punktowe pobranie tylko napisane glukoza 75. Mam do Ciebie pytanie o te kiwi co wcinałaś żeby Ci pomogło czy to wtedy chodziło o zapracia czy o co bo coś gdzieś dzwoni ,ale nie wiem gdzie i co ;)
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach i na glukozie :)Dacie radę! :)Mnie obudził mąż bo wczoraj nawet się nie widzieliśmy tak późno wrócił a dzisiaj musiałam się wtulić w niego i teraz zmykam dalej spać a on do dziadków robić remont i znowu go nie będzie do późnego wieczora...
 
Jak śnieżynki z nieba, posypią nam się dzieci.
Czekamy na pierwszy śnieg, a z nim nasze maleństwa.
Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz Grudniowe mamy 2017
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać znjadziesz instrukcję :)
Data Kto Co
2017-08-24 misianka Wizyta kontrolna
2017-08-25 Marti92 Wizyta u położnej
2017-08-28 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-08-28 Zinc Wizyta kontrolna
2017-08-29 Karolcia90 Wizyta kontrolna
2017-08-30 gie_er wizyta +usg
2017-08-31 M@gda Wizyta kontrolna
2017-09-01 Angella210 wizyta kontrolna i usg
2017-09-05 Maglik Wizyta kontrolna
2017-09-05 Oska Wizyta kontrolna
2017-09-05 izabela90 wizyta kontrolna i usg
2017-09-06 Mikado93 wizyta kontrolna
2017-09-08 Lake882 wizyta kontrolna
2017-09-11 daruuunia3 wizyta kontrolna
2017-09-13 Rossiczka wizyta kontrolna
2017-09-14 mrsMalec wizyta kontrolna i usg
2017-09-25 Eraja Wizyta kontrolna i usg
2017-10-09 Eraja USG III trymestru 31+0
 
Dzień dobry [emoji4]
My już nie śpimy. Miałam sen zakupowy, śniło mi się, że kupiłam jakieś rzeczy i kurier przychodził co godzinę przez.caly dzień i nie miałam gdzie tego schować [emoji28] [emoji28]
Ja we wrześniu muszę wyłączyć Internet bo plan jest taki, że nie kupię tych większych rzeczy. Zostawiamy je na październik.
Wątek zakupowy też powinnam omijać [emoji23]
Zmieniamy auto więc na to pójdzie kasa. W sumie się cieszę bo to pierwsze nasze auto takie nowiusienkie, poprzednie kupiliśmy używane. I do tego mamy wesele we wrześniu więc kupa kasy pójdzie. No i wrzesień czyli wszystkie dodatkowe zajęcia dla córki angielski, basen, tańce itp.
Więc zakupu muszą poczekać.

Zjadłam kanapkę i chyba jeszcze pójdę spać. Aniela ogląda bajkę więc mam chwilę spokoju.

Powodzenia na wizytach [emoji7]


m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Dzień dobry!
Powodzenia na wizytach!
Glukozy nie zazdroszczę ale trzymam kciuki żeby gładko poszło i czas szybko leciał ;-)
Króliczek przeslodki!!! ;-)
Ja już pije kawę zaraz muszę młodego budzić i muszę jechać na budowę bo lustra dzisiaj mi przyniosą ;-)
A tak to nie mam jakiś innych planów ;-)
Miłego dnia
 
Do góry